Doğanın Koruyucu Gücü: Cistus Incanus Çayı

  • Aydın Gazete
  • 20 Aralık 2017
  • Yorumlar Kapalı

Doğanın sunduğu sağlık ve zenginlik LR Cistus Incanus çay ile fincanınızda!

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerden LR Health & Beauty özellikle kış mevsimi için ürettiği lezzetli çayı Cistus Incanus ile hem içinizi ısıtacak hem de vücudunuzun direncini artıracak.

Cistus Incanus ile siz de doğanın koruyucu gücünü içinizde hissedin!

Doğanın en faydalı bitkilerinden olan Cistus Incanus, antioksidan etkisi sayesinde bağışıklığınızı güçlendirirken hasta olma riskinizi de azaltıyor. Canlandırıcı nane yaprakları ile gününüze tazelik katacak olan Cistus Incanus, keskin kokusu ve yumuşak içimi ile bu kış içinizi ısıtıyor.

Kullanımı: Her bir fincan için arzunuza göre tepeleme bir çay kaşığı ya da bir tatlı kaşığı Cistus Incanus çayı koyun, üzerine kaynar suyu dökün ve 8-10 dakika demlenmesini bekleyin.

Cistus Incanus Çayı Satış Fiyatı (250 g): 44.90 TL

Daha fazla bilgi almak için: www.lrworld.com/healthandbeauty

LR Instagram: @LRTURKEY – #LRTurkey #LRDeğerKatar #LRTurkiye

LR Facebook: www.facebook.com/lrworld

LR Twitter: www.twitter.com/lrworld

LR Health&Beauty Hakkında

LR Health&Beauty; vücut bakımı ve güzellik ürünleriyle, 1985’ten bu yana faaliyet gösteren Almanya’nın önde gelen doğrudan satış firmasıdır. Dünya çapında 30 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.000’den fazla çalışanı, yaklaşık 300.000 kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global sektörün önde gelen oyuncularındandır. Yenilikçi ve kaliteye önem veren kurum anlayışıyla LR, yaptığı 1 milyon Euro yatırımla, Avrupa’nın en modern AR-GE tesisine sahiptir.

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council) ve INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına sahiptir. LR’ın ünlülerin de dahil olduğu özel Eau de Parfum serisi DERMATEST onayı ve dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortakları için mesleki eğitim ve hizmetleri, adil ve şeffaf pazarlama planlarının yanı sıra Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü işbirlikleri LR’ın başarı faktörleri arasındadır.

LR, operasyonel süreçleri uygulamaya koyarken otomobil konsepti kapsamında Porsche, Mercedes ve Volkswagen ile işbirliği yapmaktadır. LR bünyesinde 2006 yılında kamuya hizmet etmek amacıyla LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği(SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği üyesidir. Daha fazla bilgi için http://www.lrworld.com/tr/ adresini ziyaret ediniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar