Çolakoğlu İle Parça Eşya Taşımacılığı

  • Aydın Gazete
  • 18 Nisan 2018
  • Yorumlar Kapalı

ÇOLAKOĞLU İLE PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Artık yaz geldi. Havaların ısınması ile ülkemizin büyük şehirlerinden sessiz, sakin ve denizin olduğu yazlık yerlere göç etmeye başlayan insanlar için firmamız profesyonel taşımacılık hizmetlerine parça eşya taşımacılığı hizmetini ekleyerek müşterilerimizin parça eşyalarını yazlıklarına gönderme fırsatı sunmuş bulunmaktayız.

Firmamız 1956 yılından bu yana İstanbul İzmir bölgesinde merkez ofisleri olan kurumsal evden eve nakliyat şirketidir. Her zaman taşımacılık hizmetlerine önemli başarılara imza atmış en iyi nakliyat şirketlerinden biridir.

İSTANBUL – BODRUM – İZMİR Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız özellikle ege bölgesi üzerinde kurmuş olduğu sistem ile ev eşyalarınızı profesyonelce paketlemesini yaparak yeni adresinize gönderimini sağlamaktadır. Çolakoğlu nakliyat olarak, özellikle yaz aylarında parça eşyalarınızı biriktirerek antrepomuzda topladıktan sonra güzergâh sıralamasına göre yüklemeleri yaparak nakliye organizasyonunu sağlamaktayız.  Türkiye’nin her yerine parça eşya taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız tarafından tüm eşyalarınız detaylı bir şekilde paketlendikten sonra listesi yapılarak eşyalarınızın nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Yapılan işlemlerin içinde sigortalama işlemleri de aynı şekilde organize edilmektedir. Çolakoğlu nakliyat bünyesinde özellikle MAYIS – HAZİRAN ve TEMMUZ aylarında parça taşımacılığı hizmetlerimiz haaftalık 2 sevkiyat şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Sizde Çolakoğlu nakliyat ile ev eşyalarınızın tamamını yada parça eşyalarınızı ege bölgesinde herhangi bir yere nakil sağlattırmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek organizasyon için onay vermeniz yeterli olacaktır. Detayları http://www.colakoglunakliyat.com adresimizden alabilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar