Casmara Cosmetics Yenilenen Yüzüyle Türkiye’de

  • Aydın Gazete
  • 18 Eylül 2017
  • Yorumlar Kapalı

Soyulabilir maskenin mucidi olan İspanyol dermokozmetik devi Casmara Cosmetics, geniş ürün gamı ile yeniden Türkiye’de…
Soyulabilir maskeleri ülkemizde de çok kullanılan Casmara; kişiye özel profesyonel bakım kitleri, evde kullanılan devam ürünleri ve her cilt yapısına uygun farklı formüllere sahip yepyeni seçenekleri ile güzellik anlayışınıza bambaşka bir boyut getiriyor

Kişiye özel bakım protokolleri ve cildin ihtiyacına göre belirlenen farklı uygulamaları ile gençleştirmeden sıkılaştırmaya, aydınlatmadan yaşlanma karşıtı bakıma kadar geniş seçenekler sunan Casmara; profesyonel bakımın ardından ev devam ürünleri ile istenilen etkiyi sürdürmeye yardımcı oluyor.
Türkiye’deki pek çok klinik, SPA ya da güzellik merkezlerinde uygulama yaptırabileceğiniz Casmara; tek kullanımlık ampüller ve soyulabilir özel maskeden oluşan profesyonel bakım kitleri ile kişiye özel bakımları ve cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm eksikleri tamamlıyor.

Uygulama sonrasında; güzellik danışmanınızın size özel önereceği bakım protokolü ve Casmara ev devam ürünleri ile yenilenmiş cildinizdeki etkileri uzun süre koruyabilmeniz mümkün.
Farklı cilt tiplerinin farklı gereksinimlerine göre uygulama protokolleri ve bakım kitleri bulunan Casmara Cosmetics, genç ciltlerin ihtiyaçlarından, problemli ciltlere, menopoz dönemindeki ciltlerin ihtiyacı olan özel formüllerden, yıllara meydan okumamıza yardımcı sıkılaştırıcı anti-age bakımlara kadar birçok farklı seçenek ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

Casmara Cosmetics Hakkında :


1974 yılında İspanya’da kurulan Casmara Laboratuarı; gelişmiş teknoloji ve yenilikçi etkin içerikleri ile cildin ihtiyacı olan dermatolojik bakımı, kozmetik ürünleri ile sağlayan özel formüller geliştirerek geniş bir ürün gamına sahip olmuştur.
Profesyonel kullanım ve evde kullanım için devam ürünlerinden oluşan dermokozmetik markası Casmara; dünyada en çok bilinen soyulabilen altın maskesi ile ülkemizde de tanınmaktadır.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar