Beton zeminlerinizin içindeki güzelliği ortaya çıkarın!

  • Aydın Gazete
  • 14 Mayıs 2018
  • Yorumlar Kapalı

Superabrasive dünya çapında endüstriyel elmas üreten uluslararası bir firmadır. Optik, endüstriyel kesici tezgahlar, zemin ile ilgili yüzlerce çeşit elmas üretir. Sadece zemin çözümleri için bile 300’den fazla çeşit elmas aşındırıcı vardır. Elmas üretiminin yanında kendi markası ile Lavina Beton Silim ve Beton Parlatma makineleri ile Lavina Endüstriyel vakumları üretir.

Merkezi Amerika’da olan Superabeasive Bulgaristan fabrikasından tüm dünyaya distrübitörleri aracılığı ile elmas ve makine gönderir. Tüm dünyada distrübitörleri olmasının yanında Amerika merkez olmak üzere İngiltere, Ukrayna ve Türkiye ‘de merkez ofisleri bulunur.

Biz Superabrasive Türkiye olarak Türkiye ve Ortadoğu’dan sorumluyuz. Tüm Türkiye ve yurtdışında 300’den fazla uygulamacımız ile Beton Parlatma ve diğer zemin çözümleri konusunda en uygun ve doğru uygulamayı yapmak için teknik destek, ürün tedariği ve servis hizmetlerini vermekteyiz. Genç yönetim kadromuz ile günün şartlarının yakalayıp yaptığımız işi en doğru ve kaliteli nasıl yapabiliriz diye sayısız demo çalışması yapıyoruz. En doğru sonucu yaptığımız araştırma ve denemeler sonucu uygulamacılarımız ile paylaşıp en kaliteli işi en uygun maliyet ile çözüyoruz.

Günümüz rekabet şartlarında en iyi sonucu almak için bilgi, deneyim, kaliteli ekipman ve eğitimli insan gücü olmadan en önde olmak imkansızdır. Biz Superabrasive ailesi olarak çalışmalarımızı her gün bu yönde sürdürüyoruz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar