Aydın Ticaret Borsası Başkanı Değişti

  • Aydın Gazete
  • 12 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine geçtiğimiz günlerde veda eden Adnan Bosnalı’nın görevden ayrılmasının ardından, Yönetim Kurulu Toplantısında gizli oy açık tasnif usulü ile yapılan oylama sonucu Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Adnan Bosnalı’dan boşalan göreve Nisan 2018’e kadar Fevzi Çondur Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlık görevini yürütecek, Yapılan seçimde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı Görevine Cengiz Ülgen, Sayman Üyelik görevine ise Yakup Er seçildi.


Adnan Bosnalı’dan boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Mustafa Akdam getirildi. Mustafa Akdam, Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak, Başkan, Başkan Yardımcısı ve Sayman Üye seçiminde oy kullandı.

Aydın Ticaret Borsası’nın Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Fevzi Çondur Yönetim Kurulu Başkanı
Cengiz Ülgen Yönetim Krl. Bşk Yrd.
Yakup Er Yönetim Kurulu Üyesi/Sayman Üye
Abdülkadir Yıldız Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa Akdam Yönetim Kurulu Üyesi

Fevzi Çondur Özgeçmiş 

Doğum Yeri ve Yılı :Germencik – 1980
Öğrenim Durumu :Ege Üniversitesi Tarım Ekonomisi
Mesleği :Zeytinyağı ticareti, mısır kurutma, pamuk-çırçır
(Çondur Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.)
İş Hayatı :2000 yılında ticari hayatına başladı. İlk olarak 2005 yılında yapılan borsa seçimlerinde meclis üyeliğine seçilerek göreve başladı. Meclis Başkan Vekili ve Hesapları İnceleme Komisyonu Üyeliği yaptı. 2009 yılı Ocak ayında yapılan seçim sonucunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına ve Borsa Laboratuvarı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüttü.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar