Ata Mahallesi Perşembe Pazarı Kapalı Pazar Yerine Taşınıyor

  • Aydın Gazete
  • 8 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

Efeler Belediyesi Kasım ayı ikinci belediye meclis toplantısı yapıldı.

Toplantıda Ata Mahallesi’nde Perşembe günleri kurulan pazarın kapalı pazar yerine taşınmasına oy birliği ile karar verildi.

Efeler Belediyesi Kasım Ayı ikinci belediye meclis toplantısı belediye meclis salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan başkanlığındaki toplantıda bir önceki oturumda detaylı incelenmek üzere ilgili komisyonlara havale edilen 10 gündem maddesi görüşüldü. Gündem maddeleri arasında yer alan ve her hafta Perşembe günleri Ata Mahallesi’nde kurulan pazarın yine aynı mahallede yer alan kapalı pazar yerine taşınması hususu oy birliği ile kabul edildi.

Meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Özakcan, “Belediye meclisimiz kurulduğumuz ilk günden bu yana uyum içerisinde çalışıyor. Halkımızın yararına olacak birçok karara imza attık, atmaya da devam ediyoruz. Ata Mahallesi’ndeki vatandaşlarımız ve pazarcılarımız yazın sıcaktan, kışında soğuktan korunacak.

Daha hijyenik ortamda pazar alış-verişlerinin yapılmasını da sağlayacak olan bu kararın tüm ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar