Antoine Griezmann’ın Sırrı Ayakkabılarında

  • Aydın Gazete
  • 25 Ocak 2018
  • Yorumlar Kapalı

ANTOINE GRIEZMANN’IN SIRRI AYAKKABISINDA SAKLI!

Atletico Madrid’li yıldız oyuncu Antoine Griezmann performansı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Zorlu fikstürde son zamanlarda sergilediği performansla göz kamaştıran Fransız futbolcunun başarısı ayaklarında gizli.

Atletico Madrid’de başarılı bir oyun sergileyen Antoine Griezmann’ın yükselişi devam ediyor. Griezzman, dün gerçekleşen Sevilla – Atletico Madrid maçında attığı gol ile dikkatleri üstüne çekti.

Griezmann, 2017-2018 sezonunda Atletico Madrid formasıyla çıktığı 26 maçta 10 gol 7 asistle takımına en üst seviyede katkı vermeyi sürdürüyor. Zorlu ve yoğun bir fikstürde üst düzey performans gösteren Griezmann’ın bu başarısı ise ayaklarında gizli. Çünkü Griezmann’ın mükemmel performansında ayakkabılarının payı büyük önem taşıyor.

Mükemmele Koşanlar İçin: FUTURE 18.1

Dünyanın ilk kişiselleştirilebilir futbol ayakkabısı PUMA FUTURE, ayağı sarmalayan NETFIT teknolojisi ile futbolcunun topa hükmetmesini sağlıyor. Zemine bir bukalemun gibi uyum sağlayan dış taban kamuflajı ile Griezmann oyunun kurallarını yeniden yazıyor.

Mükemmeliyete koş, kendi geleceğini kendin yarat!

PUMA FUTURE x Antonie Griezmann videosunu indirmeniz için: https://we.tl/WOVsH12gUa

PUMA

PUMA ayakkabı, tekstil ve aksesuar tasarlayan, geliştiren, satan ve pazarlayan dünyanın önde gelen Spor Markalarından biridir. 65 yıldan uzun süredir PUMA, gezegenin en hızlı sporcuları için hızlı ürünler tasarlar ve üretir. PUMA; Futbol, Koşu, ve Antrenman, Golf ve Motor Sporları gibi kategorilerde performans ve spordan ilham alan günlük yaşam ürünleri sunar. Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için tanınmış tasarım markalarıyla heyecan verici iş birliklerine imza atar. PUMA Grubu; PUMA, Cobra Golf ve Dobotex markalarının sahibidir. Firma ürünlerini 120’den fazla ülkeye dağıtır, dünya çapında 11,000’den fazla personel çalıştırır ve ana merkezi Herzogenaurach/Almanya’dadır. Daha fazla bilgi için, lütfen http://www.puma.com adresini ziyaret ediniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar