Aliağa F.K Sezonu Deplasmanda Açıyor

  • Aydın Gazete
  • 28 Eylül 2017
  • Yorumlar Kapalı

ALİAĞA’NIN İLK RAKİBİ POYRACIK BİLİR ALTAYSPOR

İzmir Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Aliağa FK, 2017/2018 futbol sezonunu Poyracık Bilir Altayspor deplasmanıyla açıyor. 1 Ekim Pazar günü Poyracık Stadında oynanacak olan karşılaşma saat 15.00’de başlayacak.

Sezona 3 puan parolasıyla hazırlanan sarı siyahlılar hazırlıklarını Teknik Sorumlu Polat Çetin yönetiminde sürdürüyor. Son antrenmanda taktik ağırlıklı çalışan futbolcular, taktik antrenmanının ardında kanat organizasyonları ve duran top çalıştı. Antrenman yapılan düz koşu ile sona erdi. Tam kadro çalışan sarı siyahlılarda sakat futbolcu bulunmuyor. Yaklaşık 2 saat süren idmanda futbolcuların ikili mücadelelerde hırslı olmaları teknik heyeti mutlu etti.

Antrenman sonunda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aliağa FK Teknik Sorumlusu Polat Çetin, rakibi çok iyi analiz ettiklerini belirterek tek hedeflerinin galibiyet olduğunu söyledi. Lige 3 puanla başlamanın çok önemli olduğunu ifade eden Çetin, “Maça çok iyi hazırlıyoruz. Hem teknik heyet hem de futbolcularımın tek düşüncesi galibiyet. Ligin ilk maçı olduğu için moral ve motivasyonumuz üst düzeyde. Pazar günü saha çıkıp iyi bir futbol oynayarak deplasmandan galibiyetle dönmek istiyoruz. Deplasmanlarda seyirci desteği çok önemlidir. Taraftarın gücü takıma itici bir güç verir. Taraftarımızın da güçlü desteğiyle istediğimizi alacağımıza inanıyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar