Akademisyen Anne Aydın’a Geliyor

  • Aydın Gazete
  • 27 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

Akademisyen anne olarak tanınan Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Germencik Belediyesinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı kapsamında Belediye Konferans salonunda anne ve anne adayları ile bir araya gelecek.

Çocuk gelişiminde ve çocukların günlük yaşamda karşılaştıkları sorunlar karşısında ebeveynleri bilgilendiren Doç Dr. Saniye Bencik Kangal, Germencik Belediyesi tarafından 29 Ekim programı dahilinde genç anneler ve anne adayları ile bir araya gelecek. Sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisi olan akademisyen anne için Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın “Uzun zamandır anne ve anne adaylarının bilgi sahibi olabileceğini ve milenyumun Z kuşağı olan çocuklarımızı daha güzel büyütülebileceğini düşünüyoruz. Bu konuların uzmanı olan, çektiği videolar ve yazdığı kitap ile çok önemli bilgiler aktaran Doç Dr. Saniye Bencik Kangal hanımefendiyi 29 Ekim günü Germencik’te misafir edeceğiz.

Yazdığı “Korkma İyi Bir Annesin” kitabı ile çocuk sahibi olmak isteyenlere, annelere, anne olacaklara, aslında çocuk ve sevgiyle işi olan herkese sesleniyor bu kitabında. 29 Ekim günü tüm hemşerilerimizi Germencik Belediye Konferans salonunda gerçekleşecek bu güzel toplantıya bekliyoruz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar