ADÜ Öğrencilerinin Yanında

  • Aydın Gazete
  • 26 Ekim 2017
  • Yorumlar Kapalı

Adnan Menderes Üniversitesi bünyesinde bulunan tüm fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere hayırsever ve bağışçıların katkılarıyla alınan 30 adet elbise dolabı, 150 adet mont, öğrencilerin ihtiyaçları için ADÜ Rektörlükten dağıtıma çıkarıldı.

Uygulama kapsamında ihtiyacı olan öğrenciler, herkese açık olan dolaplara yerleştirilmiş kıyafetlerden beğendiğini giyip ihtiyacını karşılayabilecek.İlk dağıtımda ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan ve Rektör Danışmanı Av. Sabri Güleç de hazır bulundu. Rektör Bircan, “İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz için temin ettiğimiz ürünlerden tüm okullarımıza göndereceğiz, umarım öğrencilerimiz için faydalı olur.

Bu kış hiçbir öğrencimiz üşümesin inşallah! Bu ürünlerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.Av. Sabri Güleç ise yardımda bulunmak isteyen herkesin, üniversite öğrencilerine uygun ve kullanılmaya müsait kıyafetlerini, okul yetkililerine iletmelerini istedi.

Ayrıca Güleç, öğrencilerin bu dolaplardan nasıl faydalanacağı hakkında da bilgiler verdi. Güleç “İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz bu dolaplardan ihtiyaçlarına uygun kıyafetleri kendileri alabilecekleri gibi fakülte yetkililerine de başvurabilirler. Bazı okullarda ise ihtiyaç sahipleri kişiler okul yönetimince belirlenecektir.

Bu gibi durumları okul yönetimine bıraktık” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar