Çiğli’de Yeni Araçlar Hizmette

  • Aydın Gazete
  • 18 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Çiğli Belediyesi’nin satın aldığı 11 yeni araç belediye eski binası önünde yapılan görkemli törenle hizmete başladı.

Törene Çiğli Kaymakamı Yusuf Güler, CHP PM Üyesi Sevda Erdan Kılıç, CHP Çiğli İlçe Başkanı Zeynel Mertoğlu, il ve ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları başkanları, belediye meclis üyeleri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, muhtarlar ve konuklar katıldı. Yeni alınan hizmet araçları ise şöyle; 1 adet Hyundai excavatör, 3 adet açık kasa Ford transit kamyonet, 2 adet Ford transit kapalı kasa kamyonet, 2 adet 37 kişilik otobüs, 1 adet JCB kazıcı yükleyici ve 2 adet 32 tonluk Ford kamyon.

Belediye çalışmaları ve sosyal projeler hakkında bilgi vererek konuşmasına başlayan Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek ve belediye giderlerini azaltmak amacıyla yeni hizmet araçları aldıklarını belirtti. Başkan Arslan şöyle konuştu; “Belediyemizi daha iyi noktaya getirmek için tüm gayretleri gösteriyoruz. Tüm meclis üyelerimiz de bize destek oluyor. Eski araçlarımızın amortisman masrafları yüksekti.  Bunlara yapacağımız masrafların yerine makine parkımızı yenileyelim dedik.

35 adet iş makinesini ve aracını filomuza kattık. Bugün de 11 yeni aracımız hizmete giriyor. Amacımız daha iyi ve kaliteli hizmet ve masraflarımızın azalmasıdır.”

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar