On Bin Sıcak Kalp Çocukların Kalbini Isıtacak

  • Aydın Gazete
  • 18 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

İzmir’e kattığı değerle 10 yıldır şehrin buluşma noktası olan Forum Bornova, 10. kuruluş yıl dönümünde örnek bir projeyi hayata geçiriyor. On Yılda On Bin Sıcak Kalp projesini başlatan Forum Bornova, ihtiyaç sahibi ön bin çocuğa mont hediye edecek.

Sosyal medya üzerinden #onbinsıcakkalp etiketi ile paylaşılan 10.000 sıcak mesaj da montların ceplerinde çocuklara ulaşacak. Ünlü sanatçı Emre Altuğ’un da destek verdiği proje, Forum Bornova’nın beraber büyüdüğü İzmir’e ve İzmirlilere teşekkür niteliği taşıyor.

Forum Bornova Alışveriş Merkezi, 10. kuruluş yıl dönümüne özel bir proje başlatıyor. On Yılda On Bin Sıcak Kalp projesi ile çocukların kalbini ışıtan Forum Bornova, ihtiyaç sahibi ön bin çocuğa mont hediye ediyor. Sosyal medya üzerinden #onbinsıcakkalp etiketi ile paylaşılan 10.000 sıcak mesaj da montların ceplerinde çocuklara ulaşacak.

Projeye katılmak isteyenlerin, çocuklara göndermek istedikleri iyi dilek mesajlarının fotoğraflarını Instagram veya Twitter hesapları üzerinden #onbinsıcakkalp etiketi ile paylaşması yeterli olacak. İzmirliler, AVM içinde oluşturulacak fotoğraf alanında fotoğraf çektirip çocuklara dileklerini ileterek de bu projeye destek olabilecek.

Ünlü sanatçı Emre Altuğ’un da destek verdiği proje, 10 senedir İzmir için çalışan ve üreten Forum Bornova’nın İzmir’e ve İzmir insanına teşekkürü niteliği taşıyor. Çocukların yüzlerinde tebessüm bırakıp onları mutlu edecek On Yılda On Bin Sıcak Kalp projesi ile çocukların aydınlık bir gelecek için önemine de dikkat çekiliyor.

İzmirlilerin buluşma noktası Forum Bornova, bu özel projeye herkesin katılmasını bekliyor!

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar