Selfy İzmir’de

  • Aydın Gazete
  • 15 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Türk Telekom, yeni gençlik markası Selfy’nin sunduğu keyifli ve özgür dünyanın coşkusunu,  üniversite kampüslerine taşıyor. 20 – 22 Aralık tarihleri arasında İzmir’de 9 Eylül Üniversitesi’ni ziyaret edecek olan Selfy dünyası, Türk Telekom’un birbirinden renkli kurgularla dolu standında gençlere doyasıya eğlence sunacak. Ödüllü oyun, müzik, dans sinema ve teknoloji üzerine odaklanan aktivitelerle gençler,  Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli dünyanın tadını çıkaracak.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom,   yeni gençlik markası Selfy için başlattığı üniversite ziyaretleri kapsamında, 20 – 22 Aralık tarihleri arasında 9 Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’nde olacak. İzmirli gençler, “Kuralları sen koy” temasıyla hayata geçen Selfy’nin eğlenceli ve faydalarla dolu dünyasını, birbirinden keyifli ve ödüllü aktiviteler ile deneyimleyebilecek. 

 

Gençler Selfy’nin renkli dünyasını eğlenerek keşfedecek

İzmirli gençleri stant alanında Selfy’nin eğlenceli dünyasını deneyimleyebilecekleri, oyun, müzik, sinema, dans ve teknoloji odaklı çeşitli aktiviteler bekliyor. Oyun oynamaktan hoşlanan gençler, ister futbol, ister araba yarışını seçerek arkadaşlarıyla turnuva yapabilecek ve çeşitli ödüllerin sahibi olabilecek. Sinemaseverleri ise stand alanında kendilerini film yıldızı gibi hissedebilecekleri, sahibi olacakları fotoğraf kareleriyle sosyal medyada renkli paylaşımlar yapabilecekleri aktiviteler bekliyor. Müzik ve dans tutkunu gençler ise,  “Dance Hero” oyunuyla birlikte dansın ve müziğin tadını doyasıya çıkarabilecek. Bir diğer kurguda ise, sanal gerçeklik teknolojisi, VR gözlüklerle kayak yaparken deneyimlenebilecek.  Selfy’nin üniversite ziyaretleri Aralık ayı boyunca planlanan diğer illerde devam edecek. 

Türk Telekom Grubu Hakkında:

 175 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon şirketidir. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, sabit ses ve genişbant ile TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

Türk Telekom Grubu Şirketleri, “Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” olarak mobil, sabit ses ve genişbant ile TV hizmetlerini sunmaktadır. Türk Telekom Grubu Şirketleri bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağına ve zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. 30 Eylül 2016 itibarıyla 12,9 milyon sabit erişim hattı, 8,4 milyon genişbant ve 18,4 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu Şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 32.769 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan genişbant hizmetlerini sunmakta olup, mobil operatör Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti , IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV Hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş., Televizyon yayıncılığı ile isteğe bağlı yayıncılık (VOD) hizmetleri sağlayıcısı  Net Ekran Şirketleri, yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevrimiçi eğitim yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., çağrı merkezi şirketi AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., toptan veri ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International ve iştiraklerinin yüzde 100’üne sahiptir. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar