Foça’lılar Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti

  • Aydın Gazete
  • 14 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Taziye ziyaretine Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ,İzmir Bakırcay Havzası Balkan ve Rumeli Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Gürol Türkmentepe ,Belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Emniyet binasında grubu karşılayan Emniyet Müdürü Yaşın Uğurtaş taziye ziyaretine teşekkür etti. Şehit polislerden bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Foça İlçe Başkanı Günal biçer Terör karşısında susmayacağız” dedi.

Biçer “İnadına sarılacağız bugün birbirimize. İnadına sokağa çıkıp sahip çıkacağız ülkemize ve birliğimize. Acılarımızı unutmadan ama hainlere de fırsat vermeden, onları sevindirmeden yaşayacağız yaşımızı. Biliyoruz ki, Hakkın gazabı ve Halkımızın bedduaları, er ya da geç sonları olacaktır bu alçakların.

Biz Cumhuriyet Halk Partililer, bu ülkenin polisine, askerine, aydınına ve halkına yapılacak her saldırıda, saldırıyı yapanların karşısına çıkmaya, bu hainleri lanetlemeye, ülkemizin birliğine, barışına ve geleceğine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Cumhuriyeti ve halkını korumak pahasına canından olan tüm kahramanlarımızın, mücadelesini sürdürmeye, isimlerini yaşatmaya, her türlü terör eylemini kınamaya ve lanetlemeye amasız ve fakatsız devam edeceğiz.

Acımız çok büyük ve tarifsiz. Bu ülkenin doğusundan batısına her evde, kana susamış, insanlıklarını yitirmiş alçak teröristlerin, hain saldırılarına şehit verdiğimiz gencecik evlatlarımızın, şehitlerimizin acısı ve yaşı var.” dedi

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar