Einstein ile Çalışanlarınıza Yenilikçi Uzaktan Eğitimler

  • Aydın Gazete
  • 13 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

 

Uzaktan eğitim sistemleri keşfedilmesinden bu yana en çok çalışan eğitimi konusunda kullanım alanı bulmuştur. Çünkü çalışanların herhangi bir konuda eğitim alması gerektiğinde zaman sıkıntısı olmakta, uzaktan yapılan eğitim sayesinde de kendi eğitim planlarını yapma imkânı onlara tanınmaktadır. Özellikle şirket içi eğitimler uzaktan sistemler kullanılarak tasarlanmaktadır. Her ne kadar etkili eğitim sistemleri kullanılsa da çok fazla çalışanı ve bayisi ya da yaygın bir alanı olan firmaların şirket içi eğitimlerinin bir merkezden yönetebilmesi zaman ve finansal maliyet açısından firmaları zorlayabilmektedir. Bu nedenle de bu konuda [e]instein gibi profesyonel çözüm otaklarına ihtiyaç duyulmaktadır. 

Eğitim çözümleri sunacak firmaların kaliteli hizmet verebilmeleri için güvenilirlik, yaratıcılık, esneklik ve müşteri odaklılık gibi önemli ilkeleri yerine getirmesi gerekmektedir. Firmamız bu ilkelerin hepsine önem vererek alanında uzman kadrosuyla sizlere eğitim çözümleri sunmaktadır. Finans, sağlık, teknoloji, parakende, gayrimenkul ve hobi kategorilerinde verdiğimiz çalışan eğitimleri sadece bilginin aktarılmasını değil, kolay öğrenilip, akılda kalarak çalışanların iş yaşamlarını da olumlu yönde değiştirdiği için sektörde ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle eğitimleri görselleştirme, üst düzey grafik ögeler kullanma ve oyunlaştırma konusunda iddiamızı sürdürmeye devam ediyoruz. Eğitim çözüm ortaklığı için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sektörünüzü, eğitim alacak kesimi ve hedeflerinizi öğrendikten sonra size en uygun eğitim çözümünü tasarlamaktadır. 

E-öğrenme konusunda deneyimli firmamız yetişkinler için planlanmış eğitimleri sayesinde hedef kitlenin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiştir. Ayrıca bizim amacımız sadece bilgiyi öğretmek değil aynı zamanda öğrenilen bilgileri en etkili bir şekilde iş hayatına uygulamayı katılımcılara öğretmekte, bu sayede firmanızın deneyimli ve eğitimli uzman ekibiyle bir sektöründe bir adım daha öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Bilindiği gibi artık oldukça kalabalık olan iş sektörlerinde öne çıkmak ve tanınmak o kadar kolay değildir. Ancak, iyi eğitim almış ve uzman ekibe sahip firmalar iş dünyasında hayatta kalabilmektedir. Bu sayede ülke ekonomisi de gelişerek dünyada söz sahibi olabilmek için fırsat yakalayabilmektedir. Eski eğitim sistemlerinde yer alan uzun metinler ve ezber yapmayı gerektiren konular bizim eğitim çözümlerimizde yer almadığından eğitimlerimiz asla sıkıcı ve zor öğrenilen sistemler değildir. Çalışanları bir merkezde toplamayı amaçlayan uzaktan eğitim sistemlerimiz görselliği yüksek, oyun ve videolarla zenginleştirilmiş olduğundan ve çalışan profili incelenerek tasarlandığı için sizlerin şirket içi eğitim konusunda en iyi çözüm ortağınız deneyimli ekibimiz olmaktadır. Ayrıca, uygun fiyatlarımız sayesinde tüm çalışanların eğitimi için gerekli yüksek maliyetler düşürülmekte ve profesyonelliğimiz sizlere büyük avantaj sağlamaktadır. www.einstein.com.tr 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar