Kararlar Ekonomiye İvme Kazandırır

  • Aydın Gazete
  • 12 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Ekonomi Koordinasyon Kurulu kararlarının, yatırıma, üretime, istihdama ve ihracata canlılık getireceğine inandıklarını söyledi.

 

“Kararların ilimize, bölgemize ülkemize önemli yararlar sağlayacaktır.” diyen Başkan Erdoğan, girişimcileri sağlanan kaynaklardan yararlanmaya davet etti. 

Finansmana erişiminin kolaylaştırılması, istihdam maliyetlerini düşürecek mekanizmaların devreye konulması ve yatırım cazibesinin artırılmasına yönelik adımların önemine değinen Başkan Erdoğan, şöyle konuştu: “İhracata dayalı olan Denizli, ihracat teşvikleri ile patlama yapacaktır. Finansman sıkıntısı yaşayan firmalarımız, kredi ve desteklerden yararlanarak yeniden parlak dönemlerine döneceklerdir. Girişimcilerimiz, alanlarıyla ilgili 2017 yılı itibariyle sağlanacak kaynaklardan mutlaka yararlanmalıdırlar.

Kararların, özellikle KOBİ’lerimize hitap etmesinin, ekonomik büyümemize katkı sağlayacağına inanıyoruz. İş dünyası olarak, reel sektörün yanında olduğunu gösteren hükümetimize teşekkür ediyoruz. Kararların ilimize, ülkemize, ekonomimize ve girişimcilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.”

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar