Kavşak Projeleri Görüşüldü

  • Aydın Gazete
  • 12 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

 Kavşak projelerinin görüşüldüğü toplantıda konuşan Başkan Cengiz Ergün, Turgutlu ve Alaşehir ilçelerine yapılacak kavşaklarının onayını Aralık ayı içerisinde; Salihli, Saruhanlı ve Ahmetli ilçelerine kazandırılacak kavşak projelerinin de onayını Ocak ayı içerisinde almayı beklediklerini söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ulaşımda 2016 yılının çalışmaları ve 2017 yılının projeleriyle ilgili olarak toplantı düzenledi. Toplantıya Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu ve Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz de katıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerin trafik akışını oldukça rahatlatacak ve yaralanmalı hatta olumlu sonuçlara yol açan ilçe girişlerine yapılacak kavşak projeleri konuları toplantının gündemini oluşturdu.

Kavşak projelerinin yapımı konusunda Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü arasındaki sürecin belirli bir noktaya taşındığını belirten Başkan Cengiz Ergün, “Turgutlu ve Alaşehir ilçelerinin kavşak projesinin onayını Aralık ayı içerisinde almayı bekliyoruz. Salihli, Saruhanlı ve Ahmetli ilçesine yapacağımız kavşak projelerinin onayını da herhangi bir aksilik olmazsa 2017 yılı Ocak ayı içerisinde almayı bekliyoruz. Hayırlısı olsun” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar