Sarıgöl Modern Bir Kent Olacak

  • Aydın Gazete
  • 10 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Tirazlar Caddesi’nden başlayan çalışmalar diğer ana caddelere kadar devam edecek. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile ilçeyi adeta yeni yüzüne kavuşturmak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde vatandaşın hayatını kolaylaştıracak hizmetlere imza atmaya devam ediyor. Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile ilçe merkezinde toplamda 3,5 kilometrelik asfalt altı dolgu çalışmasına başlandı. Tirazlar caddesinden başlayan çalışmalar diğer ana caddelere kadar devam edecek. Bozuk ve kötü durumda olan yolları yenileyen Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi vatandaşın da takdirini topluyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile ilçeyi adeta yeni yüzüne kavuşturmak için çalışmalarımız ortak bir şekilde devam ediyor.

Bozuk ve kötü durumda olan bu yollar yenilendiğinde vatandaşımız ulaşım açısından da rahat bir nefes alacak ve görsel olarak da modern bir görünüme kavuşacak” diye konuştu. Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ise “İlçemizi yaşanılabilir bir kent haline getirmek için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e bizlere hizmet noktasında destekte bulunduğu için teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar