REGUS Farklı Çözümler Sunuyor

  • Aydın Gazete
  • 8 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Günümüzde şirketler için bir prestij unsuru olan ofisler, kolay ulaşımı ve süreçleri yalınlaştırma  bakımından iş başarısında son derece önemli bir unsur.

Dünyada çapında 107 ülkede 2,3 milyon insana A’dan Z’ye ofis alanları hizmeti veren s Regus,müşterilerine  dünyanın her yerinde ofis saatlik ofis, toplantı odası fırsatı sunuyor. Regus ofislerindeki paylaşmalı ofis alanı Ço-Working’den saatlik, günlük, haftalık, aylık kiralamalara ek olarak müşterilerinizi ağırlayacak merkezi veya onların lokasyonlarına yakın saatlik toplantı odalarına kadar birbirinden farklı ürünlerden birini seçip  veya  günlük programınia  uygun lokasyonda ofis alanı o günlük ihtiyacınıza  gore saatlik  kiralayıp başarılı işlere imza atmanız mümkün. 

Globalleşen dünyada sınırların kalkması ile birlikte iş yapış süreçleri ve çalışma şekilleri de değişiyor. Geçmişte bir ofise bağlı çalışan birçok kişi artık esnek ofis modelleri ile işlerini yürütüyor. 27 yıl önce esnek ofis sistemine yönelik talebi görerek dünyanın gelişmiş ülkelerini hazır ofis sistemleri ile tanıştıran Regus, insanların beklentilerine uygun her türlü ofis sistemini sunuyor. 

Dünyada çapında 106 ülkede 2,3 milyon insana A’dan Z’ye ofis hizmeti veren şirket, Regus ile çalışan müşterilerine dünyanın her yerinde ofisi olması fırsatı sunuyor. 

Paylaşmalı ofis alanı Ço-Working’den günlük, haftalık, aylık ofis kiralamalarına kadar birbirinden farklı sistemlerde ofis alanı kiralayıp başarılı işlere imza atmak mümkün. Lokasyonuna ve konumuna göre 159 USD’den başlayan  fiyatlarla kendi ofis alanınızı kiralayabilirsiniz. 

Regus Türkiye Ülke Müdürü Betül Genç, iş dünyasının kalbinin attığı, merkezi, kolay ulaşılabilir lokasyonlarda yer alan Regus ofislerinde saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık gibi kiralamalar yapılabileceğini söylüyor. 

6 şehirde 23 merkezde…

Regus’un 17 yıldan bu yana faaliyet gösterdiği Türkiye’de Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep ve Adana’nın da aralarında yer aldığı altı şehirde toplam 23 noktada 7/24 A’dan Z’ye hizmet verdiklerini belirten Betül Genç şöyle devam ediyor:

“Türkiye’de İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerin yanı sıra Bursa, Gaziantep, Adana gibi gelişen kentlerde hizmet veriyoruz. Gelecekte yeni bölgelerde ofisler açmayı planlanıyoruz. Türkiye’de ve dünyada yaşanan trafik sorunu nedeniyle ofislerimizi Kanyon, Palladıum, Trump Towers, Armada, Folkart Towers gibi popüler, kolay ulaşılabilen, trafik akışına uygun, otopark sorunu olmayan lokasyonlarda konumlandırdık. Levent, Maslak, Taksim, Kozyatağı, Altunizade ve Kavacık’ta ofis yapılanmamız bulunuyor. “

Dünyada 3.000 lokasyonu kullanabilirsiniz

İşinizdeki değişikliklere göre genişleme veya küçülme özgürlüğüyle ihtiyaç duyduğunuz çalışma alanını hemen bugün Regus ofis alanlarında kiralayabilirsiniz. Tek bir lokasyonda bir üs oluşturarak iş durumunuza göre,  Regus ofislerinin bulunduğu 3000 lokasyonu daha kullanabilirsiniz. 

Regus’un Yarı Zamanlı Ofisleri ile; istediğiniz sıklıkta kullanma esnekliği sağlayan uygun maliyetli ofis alanına sahip olabilirsiniz. 5 günlük, 10 günlük veya sınırsız kullanım paketleri arasından seçiminizi yaparak Regus’un prestijli ofis alanlarında işlerinizi yürütebilirsiniz. 

Regus’un Günlük Ofis Alanları ile; hiç bir taahhüt olmadan hazır ofisinize dilediğiniz zaman erişip kullanmaya başlayıp saatlik rezervasyon yaptırabilirsiniz. Nerede olursanız olun Regus uygulaması ile saniyeler içinde rezervasyon yaptırmanız mümkün. 

İT hizmetlerinden, sekreter servisine kadar A’dan Z’ye ofis hizmeti veren Regus ofislerinde standardı yüksek bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

REGUS HAKKINDA…..

107 ülkede 2.850 lokasyondan oluşan ağımız dünyanın önde gelen noktalarında birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun, yüksek kalitede ve çalışmaya hazır ofisler sunan 4 milyon metrekareyi kapsamaktadır. Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi şirketler esnek çalışabilmek ve dünya genelinde büyüdükçe şirketlerinin daha başarılı olmasını sağlamak için Regus’u tercih etmektedirler.

Esnek çalışmanın anahtarı uygunluktur, bu yüzden Regus 2.3 milyon üyenin ihtiyaç duyduğu her yerde (şehir merkezleri, banliyö bölgeleri, alışveriş merkezleri ve perakende satış noktaları, tren istasyonları, üniversiteler, otoban servis istasyonları ve hatta vakıf, dernek merkezlerinde) size çalışabileceğiniz alan sunmaktadır. Grubumuzun içinde yer alan Regus, Regus Express, Sığnature Group, Open Office, Spaces ve Kora gibi markalar ile geleneksel ofislerden yaratıcı düşünceyi ve işbirliğini artıran hareketli ve yaratıcı ortamlara kadar, her şirket kendisi için uygun bir çalışma konsepti  bulmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. 

1989’da Brüksel, Belçika’da kurulan Regus’un merkezi Lüksemburg’da bulunmakta ve Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar