Ankara’nın ilk kafesi, hanımların çay saatinin de gözdesi

  • Aydın Gazete
  • 8 Aralık 2016
  • Yorumlar Kapalı

Ankaralıların vazgeçemediği, İstanbulluların da gelir gelmez ilk soluk aldıkları ünlü mekan Cafemiz, çay saati için büyüleyici atmosferi içinde eşsiz lezzetler sunuyor.

1993 yılında Ankaralıları kafe kültürü ile ilk kez tanıştıran Cafemiz, o gün bugündür herkesin hayatında önemli bir yere sahip oldu. En özel günlerde misafirlerini ağırlayan mekan unutulmayacak anılara da ev sahipliği yapmasıyla ün kazandı. Nice evlenme tekliflerine, nice güzel haberlere ve anılara tanıklık etti. Önemli filmlerin çekimlerine ev sahipliği yaptı.

Klasik denince ilk akla gelen mekanların başında gelen Cafemiz, sofistike ve huzur veren atmosferini muhafaza ederek sürekli yenilenmesini de sürdürdü. Ercan Usta’nın elinden çıkan tadına doyulmaz lezzetler de sürekli çeşitlendi. Ankara’da ilk kez hayal salatası ve hayal makarnasıyla misafirlerinin kalbini kazanan Cafemiz,  şimdilerde fark yaratan menüleri ile kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri için en çok sevilen mekanların başında geliyor.  Bununla da kalmıyor, çay saatleri için hazırlanan leziz ikramlar başta hanımları cezbediyor.  Toplantılar, özel buluşmalar, güzel sohbetler bu lezzetler yanında daha da özel hale geliyor.

Çay saatinde dolup taşıyor

Cafemiz’in ilk günkü enerjisi artarak devam ederken, misafirler de çeşitlenen menüler ve leziz ikramlarla toplantılarını renklendiriyor. Hafta içi her gün saat 15.00-18.00 arası ise enfes tatlarla çay saati devam ediyor.

Geri «
İleri »
Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar