Tüm Otobüs Firmalarının Online Bilet İşlemleri

  • Aydın Gazete
  • 30 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

Diyelim Kayseri’ye gideceğiz, acaba hangi firmanın seferi var diye kara kara düşünürüz. Oysa tüm otobüs firmalarının bütün seferlerini biraraya getiren Online Terminalim sitesinde tüm bu işlemler çok kolaydır.
Online Terminalim sitesine girip gideceğiniz yere sefer ararsınız. Mesela İzmir-Kayseri otobüs yolculuğunuz için sefer araması yapınca oraya seferi olan tüm firmalar listelenir.
Size de sadece en uygun saatteki, en uygun fiyattaki ve en iyi özelliklere sahip otobüs seferini seçip biletinizi online olarak almak kalır.
OnlineTerminalim.Com’dan otobüs biletlerini satın alabileceğiniz otobüs firmalarından bazıları şöyledir:

BURSA NİLÜFER TURİZM OTOBÜS FİRMASI
Nilüfer Turizm otobüs firmasının bilet rezervasyonu ve satın alma işlemlerini siteden online olarak yapabilirsiniz. Yaptığınız işlemlerden ek bir ücret alınmaz, Nilüfer Turizm fiyat tarifesi uygulanır. Gideceğiniz yere sefer araması yapınca Nilüfer Turizm ve diğer tüm otobüs firmalarının seferleri listelenir, siz de sizin için en uygun otobüs seferini seçip, biletinizi satın alabilirisiniz.

HATAY ÖZTUR SEYAHAT OTOBÜS FİRMASI
Hatay Öztur Seyahat Turizm otobüs firmasının tüm online bilet işlemlerini de siteden rahatlıkla yapabilirsiniz. Gideceğiniz yere siteden sefer araması yapınca Hatay Öztur Seyahat Turizm otobüs firmasının tüm seferleri listelenir. Siz de çıkan seferlerden size en uygun saatteki Hatay Öztur Seyahat Turizm otobüs seferini seçip, biletinizi rezerve edebilir ya da satın alabilirsiniz.

MALATYA KERNEK TURİZM OTOBÜS FİRMASI
Malatya Kernek Turizm otobüs firmasının tüm bilet işlemlerini online olarak siteden yapabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere siteden sefer araması yapınca Malatya Kernek Turizm seyahat firmasının tüm seferleri listelenir. Size en uygun saatteki ve en uygun fiyata olan Malatya Kernek otobüs biletini rezerve edebilir ya da satın alabilirsiniz.

ÇANAKKALE TRUVA TURİZM OTOBÜS FİRMASI
Truva Turizm otobüs firmasının online bilet işlemlerini siteden yapabilirsiniz. Sefer araması yaparak Çanakkale Truva Turizm otobüs kalkış saatlerini, bilet fiyatlarını görebilir, size en uygun otobüs biletini seçip rezerve edebilir ya da online olarak satın alabilirisiniz. Gideceğiniz yere Çanakkale Truva Turizm seferi yoksa, otobüs bileti kalmamışsa siteden diğer otobüs firmalarının biletlerini ya da uçak bileti de satın alabilirsiniz, sitede Türkiye’nin önde gelen birçok otobüs ve havayolu firmasının online bilet satışı yapılmaktadır.

(Kaynak: OnlineTerminalim.Com)

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar