Mövenpick Hotel Potaya Sponsor Oldu

  • Aydın Gazete
  • 29 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

PINAR KARŞIYAKA BASKETBOL TAKIMI VE MOVENPİCK HOTEL İZMİR GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

  Spora her zaman destek veren ve projeleriyle desteğini her daim gösteren Movenpick Hotel İzmir, Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin güçlü takımlarından Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın konaklama sponsoru oldu. Anlaşma kapsamında Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın kamp konaklamaları ve şampiyonlar ligi rakip takım konaklamaları Movenpick Hotel İzmir’de olacak.

Movenpick Hotel İzmir’de gerçekleştirilen imza törenine Movenpick Hotel İzmir Genel Müdürü Erhan Çetin, Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol Şube Yöneticisi Can Uluğtekin, Movenpick Hotel İzmir Satış Direktörü Aslıhan Özgür,  Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı Genel Menajeri Selim Çınar katıldı. Movenpick Hotel İzmir Genel Müdürü Erhan Çetin, imza töreninde yaptığı konuşmada Spor Toto Basketbol Ligi ve Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’na sponsor olmaktan gurur duyduklarını söyledi. Çetin, iş birliği hakkında şunları söyledi:

“İzmir’i sanat, spor ve sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan örnek bir şehir yapmak yolunda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Otelcilikte bir dünya markası olan ve İzmir’in en iyi otellerinden biri olan Movenpick Hotel İzmir ile İzmir’in gururu Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı iş birliğinin iki tarafa da katkı sağlayacağını düşünüyorum. Şehrimizde basketbol sevgisinin artmasında büyük rol oynayan takımımıza ve basketbolcularımıza yeni sezonda başarılar diliyorum.” 

Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol Şube Yöneticisi Can Uluğtekin ise sponporluk anlaşması ile ilgili şunları söyledi; “ Öncelikle spor adına iyi bir işbirliğine imza atıldı. Pınar Karşıyaka Basketbol Takımımız spordaki başarılarına devam ederken Movenpick Hotel’in de yanında olduğunu bilecek. Takımımızı ve rakiplerimizi en iyi şekilde misafir edeceklerinden şüphemiz yok. Bu anlaşmada emeği geçen Movenpick Hotel yöneticilerine verdikleri destekten dolayı da teşekkür ediyoruz.”

Genel Menajer Selim Çınar ise “Movenpick Hotel İzmir ile yaptığımız anlaşmanın bir çok kuruma örnek teşkil ediyor. Kurum ve kuruluşların semtlerinin ve şehirlerinin değerlerine sahip çıkıyor olmaları da bizim için oldukça mutluluk vermekte ve önem arz etmektedir. “ dedi

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar