Günde 3 Defile ile Fashion Week Heyecanı Başlıyor

  • Aydın Gazete
  • 28 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı
İzmir modaya doyacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ege Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği, İzmir Kuaförler Odası ve Hilton Oteli’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan organizasyonda, ünlü tasarımcıların ve firmaların yeni sezon kreasyonları sergilenecek. Fashion Week kapsamında ayrıca çeşitli etkinlikler, seminer, workshop, söyleşi, sergiler de organizasyona renk katacak. 

Günde 3 defile

Hilton Oteli’nde düzenlenen etkinlik tanıtım toplantısında konuşan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, bu yıl gerçekleşecek olan “İzmir Fashion Week ile görkemli etkinliklere imza atılacağını söyledi. 4 sezondur başarılı bir şekilde etkinliği düzenlediklerini ve moda dünyasına önemli katkılar sağladıklarını dile getiren Özden, 
“Günde 3 seans olarak gerçekleştirilecek olan defileler İzmirli moda severlere görsel bir şölen yaşatacak. Defilelerden sonra yapılacak After Party’lerle renklenecek olan Fashion Week, ünlü isimleri bir araya getirecek. Geçen dönem olduğu gibi yine Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan ve Simge Tertemiz gibi ünlü mankenleri de podyuma taşıyacağız. Aynı zamanda Türkiye’nin tanınmış modacıları bu büyük organizasyon içinde kreasyonlarını sergileyecektir. Tüm İzmirli moda severleri İzmir’in görkemli etkinliğine davet ediyoruz” diye konuştu.


Moda kenti İzmir 

Rönesans Ajans Başkanı Kareograf Akif Örük ise, 4 sezondur gerçekleştirdikleri etkinliğin İzmir’in moda kenti olması yolunda önemli bir adım olduğunu söyledi. Bu yılda etkinlikte birbirinden güzel defilelerin gerçekleşeceğini anlatan Örük, bu organizasyonun gerçekleşmesinde katkıları olan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği, İzmir Kuaförler Odası, Pizza Pizza, Grena Tanıtım, Hilton Oteli, Mac ve Diva Dergisine teşekkür ettiğini kaydetti. 

Toplantıya destek olan kurum temsilcileri de etkinliğin başarılı olması için çaba harcayacaklarını dile getirirken, defile gerçekleştirecek tasarımcılar da konseptleri hakkında bilgilendirme yaptılar. 


Etkinlik programı  

5 Aralık 2016 tarihinde saat 19:00’da Nur Karaata ‘’capricious’’, saat 20:00’da  Esin Özyiğit ‘’Timeless’’, saat 21:30’da Dilek Süslüer ‘’Tempo Di Festa’’, 

6 Aralık 2016 tarihinde saat 19:00’da Fc Plus “Reflection”, saat 20:00’da Şiyar Akboğa ‘’Copmlex’’, saat 21:30’da Yiğit Eryendi ‘’ELYSIUM’’, 

7 Aralık 2016 tarihinde saat 19:00’da Sinem Mardi ‘’Karavaşların Özgürlüğü’’, saat 20:00’da Misette by Ayşegül Köroğlu ‘’Love & Soul’’, saat 21:30’da Murat Acar ‘’Matador’’ temalarıyla gerçekleşecek. 

Aynı zamanda 5 Aralık 2016 saat 17:00’de Emre Erdemoğlu ile “Modada Son Trendler” ve EİB XII. Moda Tasarım Yarışması düzenlenecek olup, 6 Aralık 2016 saat 17:00’de Ümit Temurçin ile ‘’Madalyonun diğer yüzü’’ söyleşisinde, Ju İstanbul, Ahsen Uğurlu, Duygu Alptekin, Anıl Tiryaki moda sohbetinde davetlilere buluşacak.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar