Öğrenciler Masa Tenisinde İl Birincisi Olmak İçin Yarıştı

  • Aydın Gazete
  • 13 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen masa tenisi il birinciliği müsabakalarında dereceye giren okul ve sporcular ödüllendirildi.
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen, 2015-2016 eğitim öğretim yılı Okullar Arası Genç Kız ve Erkek Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları 09-10 Aralık 2015 tarihlerinde Mimar Sinan Spor Salonu’nda yapıldı. İl genelinde okullar tarafından il birinciliği müsabakasına ilgi büyük oldu Genç kızlarda 15 okul takımı, genç erkeklerde 22 okul takımı yarıştı. Müsabakalara 148 sporcu katıldı.
Şampiyonaya genç erkeklerde Özel Yesevi Anadolu Lisesi ve genç kızlarda Aydın Atatürk Anadolu Lisesi damga vurdu. Derece elde eden okul takımları şu şekilde sıralandı: Genç Erkeklerde 1. Özel Yesevi Anadolu Lisesi, 2. TED Özel Ege Anadolu Lisesi, 3. Nazilli İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 4.İncirliova Spor Lisesi.
Genç Kızlarda 1. Aydın Atatürk Anadolu Lisesi, 2. Kuşadası Hasan Fatma Önal Anadolu Lisesi, 3. Germencik Anadolu Lisesi ve 4. Kuşadası Derici Mustafa Gürbüz Anadolu Lisesi.
Şube Müdürü Cemal Kahriman ve Masa Tenisi İl Temsilcisi Salih Kızıltepe tarafından derece elde eden okul takımlarına kupa, sporculara da madalya takdim edildi. Genç Erkekler kategorisinde ve Genç Kızlar kategorisinde 1’inci olan okul takımları Aydın’ı temsilen gruplarda yarışmaya hak kazandı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar