Keyifli iş toplantılarının adresi Boyalık Beach

  • Aydın Gazete
  • 26 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

İş toplantılarını keyfini çıkarın

 TÜRKONFED 20. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi’nde de stant açarak iş ve konferans hizmetleri hakkında iş insanlarını bilgilendiren Boyalık Beach Otel Genel Müdürü Orhan Belge, iş dünyasına bu alanda da en iyi hizmeti sunma garantisi verdiklerini söyledi. 

Açık ve kapalı alanlarda 110 ile 450 kişi kapasiteli 4 farklı salonda hizmet veren otel, SPA, güzellik merkezi, kuaför, fotoğraf çekimi, araç kiralama gibi tüm hizmetleri bir arada sunarak misafirlerine büyük avantaj sağlıyor.

Hem iş hem tatil

Boyalık Koyu’nda hizmet veren 5 yıldızlı hizmetin adresi Boyalık Beach Otel,  misafirlerine hem iş hem de tatil fırsatını bir arada sunuyor. İhtiyaca göre düzenlenen salonlarda, uluslararası standartlardaki asansörlü barkovizyon, ses ve ışık sistemi, yüksek hızda kablolu ev kablosuz internet hizmeti veriliyor. Şahsi asistan ve sekreterlik, simültane tercüme sistemi, intercom sistem kiralaması, video konferans ve telekonferans teknolojisi, LCD TV, DVD, VCD, Mp3 Player, teknik ekipman desteği ile toplantılara ev sahipliği yapılıyor. Yılın 12 ayı her salonda hizmet vermeye hazır olduklarını ifade eden Belge, “Bölünebilir salonlarımız, restoranlarımız, toplantı odalarımız ile toplantı ve kongre organizasyonlarında kusursuz hizmet olanağı sunuyoruz” dedi.

İş dünyasını Boyalık Beach Otel’e davet eden Belge, “Boyalık Beach Otel’in eşsiz doğa manzarası ve güzellikleriyle iş ve tatilinizi bir arada geçirmek için vazgeçilmez bir yer. Birçok konferans ve toplantıya hizmet edecek tam kapasite hizmetimiz mevcut” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar