Muratçay Lojistik, 30 yıllık güvenin adı

  • Aydın Gazete
  • 26 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı
 
Sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip olan Murat Çay Lojistik, emin adımlarla büyümeye devam ediyor. 2-5 Kasım tarihinde 22. kez düzenlenen Avrasya Ambalaj ve Makine Fuarı’na katılarak tanıtım gerçekleştiren Murat Çay Lojistik, fuar ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü.
“Hedef kitleye ulaştık”
Fuar’daki katılımcılarının büyük bir kısmının sürekli çalıştıkları firmalar olduğuna dikkat çeken Çayır, fuar sayesinde hedef müşterilerine ulaşma imkanı yakaladıklarını açıkladı. 22. kez düzenlenen Avrasya Ambalaj ve Makine Fuarı’nda önemli bağlantılar kurduklarını da söyleyen Çayır, “Bu yıl ikinci kez fuara katılım gösteriyoruz. Fuar da standımız hiç boş kalmadı. Mevcut müşterilerimizle iletişimimizi daha da kuvvetlendirirken, potansiyel müşterilerimize de kendimizi anlatma imkanı bulduk. Her yıl Fuara katılmayı planlıyoruz” dedi.
Yatırımlar hız kesmiyor
Firma olarak, ambalaj konusunda da tecrübe sahibi olduklarını ifade eden Murat Çay Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Çayır, Son olarak Yasanın kesinleşip yürürlüğe girmesi ile tehlikeli madde taşımacılığında uzman bir kadroya sahip olduklarını, Şirket yöneticisi olan kızı Başak Çayır’ın, tehlikeli madde alanında sınava girerek TMGD sertifikası aldığını söyleyen Çayır, Başak Hanım’ın ayrıca güvenlik danışmanı olarak hizmet verdiğini, Tehlikeli madde taşımacılığı sürecinde gerekli tüm önlemleri alarak hizmet etmekten mutluluk duyduklarını,Bu alanda da büyümeye devam edeceklerini söyledi.
Murat Çay Lojistik olarak yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini söyleyen Çayır, araç filosunun genişletildiğini belirtti. Sirkeci, Gebze, Tekirdağ ve Çorlu’daki şubeler de hizmetlerini sürdürdüklerini ifade eden Çayır, 2017 yılı için yeniliklerle geleceklerini vurguladı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar