Sosyal Alanların Sayısı 8’e Yükseldi

  • Aydın Gazete
  • 26 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Halkımızın rahat ve konforlu bir şekilde düğün, sünnet, mevlit gibi her türlü etkinliğini sorunsuzca yapabileceği üstü uzay çatıyla kapatılmış sosyal alanlarımızı inşa etmeye devam edeceğiz” dedi. 
Çiftlik Mahallesine yapılan çok amaçlı sosyal alan ile Çok Amaçlı Sosyal Alanların sayısının 8’e yükseldiğini belirten Başkan Gümüş,  “Merkezde Kiramettin, kırsalda ise Çamoluk, Taşlı, Akkaya (Dirgeme), Dağpınarı, Yenibağyaka ve Yenice mahallelerimizdeki Çok Amaçlı Sosyal Alanlarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Çiftlik Mahallemizde yapımı devam eden sosyal alanımızın yapım çalışmalarında ise son aşamaya gelindi.
 İçerisinde elektriği, suyu, mutfağı bulunan, vatandaşlarımızın yemeklerini yapabilecekleri, bulaşıklarını yıkayabilecekleri, kısacası bir düğün, nişan, sünnet, mevlit gibi etkinliklerde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal alanlar yapmaya devam edeceğiz. Amacımız gerek ilçe merkezinde olsun, gerekse kırsal mahallelerimizde olsun vatandaşlarımızın rahatı ve konforu için ihtiyaçlarını, eksiklerini gidermek ve onlar için hizmet üretmek.” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar