Eski Kaymakam’dan Şık Karşılama

  • Aydın Gazete
  • 13 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Söke’nin bir önceki dönem Kaymakamlık görevini yürüten Mehmet Demirezer Söke’li doğaseverler ile Tire’de bir araya geldi. 

Söke Doğa Sporları Derneği üyeleri ve doğaseverlerden oluşan 65 kişilik Söke’li vatandaşın bu pazarki durağı Tire oldu. Bir önceki dönem Söke Kaymakamı olan ve şu an Tire kaymakamlığı görevini yürüten Mehmet Demirezer Söke’lilere süpriz yaparak onları Tire Derekahvesinde karşıladı. 65 doğasever ile birlikte burada kahvaltı eden Mehmet Demirezer Söke’lilerle bir araya gelmekten mutlu olduğunu söyledi. 

Söke Doğa Sporları Derneği Adem Gümüşsu da “Söke’ mizin bir önceki dönem Kaymakamı olup şimdiki Tire Kaymakamı, Söke ‘ye büyük hizmetleri olan sayın Mehmet Demirezer ve değerli eşleri Derya Demirezer hanımefendiler , Tire Kaplan Dağı yürüyüşümüz öncesinde, Söke Dağcılık Kulübü üyesi 65 doğa severi Tire Derekahvesi ‘nde karşılayıp , bizlere kahvaltı ikramlarında bulundular . Yoğun programlarına rağmen bizleri karşılayıp ikramlarda bulunan değerli Kaymakamız ve eşlerine Söke Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği adına çok teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar