Didim Ticaret Odasından Çocuğumu Tanıyor muyum Konferansı

  • Aydın Gazete
  • 13 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

25 Aralık 2015 Cuma günü saat 19:30’da Didim Ticaret Odası Aytaç – Nurullah Kocabıyık kültür merkezinde yapılacak konferansa konuşmacı olarak Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şakiroğlu katılacak. 

Konferansın alt başlıkları; çocuğum normal gelişim gösteriyor mu, çocuklarda sabır kavramı, ebeveynlik hataları, çocuğuma nasıl kural koyabilirim, istediğim davranışları çocuğuma nasıl öğretebilirim olacak.

Ücretsiz olan konferansa tüm vatandaşlar davet edildi.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şakiroğlu Kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Aynı bölümde yüksek lisansını ve doktorasını tamamlamıştır. 2002-2012 yılları arasında ODTÜ Psikoloji Bölümü’nde öğretim elemanı olarak çalışmıştır. Stres, kaygı, çocuk psikolojisi, çocuk psikopatolojisi, depresyon, afet psikolojisi, mutluluk gibi konularda birçok kongre bildirisi makale ve kitapları bulunmaktadır. Çeşitli kurumlarda stres, motivasyon, başarı, kaygı ve öfke kontrolü eğitimleri vermektedir. “Mutsuzluğa Mahkûmuz” “Öfke (Öfkeyi Olumlu Kullanmak)” ve Ozanser Uğurlu ile yazdığı Aşkın Psikolojisi adlı 3 kitabı bulunmaktadır. Halen Adnan Menderes Üniversitesi psikoloji bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar