İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarında Öğretmenler Günü Kutlandı

  • Aydın Gazete
  • 22 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

Gecede Kültür Sanat Koordinatörü ve Müzik Öğretmeni Banu Köstem’ in yönettiği, okul yöneticilerinin seslendirdiği  ‘Benim Adım Öğretmen’ şarkısı ve öğretmenler tarafından hazırlanan dans gösterisi büyük alkış aldı.
Pasta Kesildi 
Bu özel gecede konuşma yapan Adam  ‘ Her geçen gün güçlenen ve büyüyen ailemizle beraber kutlamalarımıza devam etmek bizler için çok büyük bir mutluluk ve gurur ‘ dedi. İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir
Okulları ailesinde görev alan yönetime, öğretmenlere, idari kadroya, güvenlik, servis, yemek, temizlik, sağlık ; tüm kurum çalışanlarına eğitime katkılarından dolayı teşekkür eden Adam,  ‘ Sevgili öğretmenlerimiz, muhteşem bir güce sahip olduğunuzu biliyoruz.

Elinizde sanki sihirli bir değnek varmış gibi, yapacağınız bir saatlik ders ile bir öğrencinin hayatını değiştirebiliyorsunuz. Öğrencilerinize bilgi, beceri kazandırırken, onlara aynı zamanda tecrübelerinizi ve değerlerinizi aktarıyorsunuz. İyi k i varsınız,
emekleriniz için teşekkür ederim. Mesleğinizi sağlıkla, sürekli kendinizi yenileyerek, sevgiyle devam ettirmenizi diliyorum.’ dedi.
Gece Öğretmenler Günü pastasının kesilmesi ve müzik eşliğinde danslarla eğlenerek büyük bir coşkuyla deva etti.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar