Öğrencilerden Örnek Davranış

  • Aydın Gazete
  • 19 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı
Teknoloji ve Kültür Koleji öğrenci ve öğretmenleri bugün Elele Butik Mağazasını ziyaret ederek giysi ve kıyafet bağışında bulundular. 
Ziyarette bağışlarından dolayı öğrencileri tebrik eden Başkan Gümüş, “Teknoloji ve Kültür Koleji öğrencileri geçtiğimiz yılda olduğu gibi bu yılda giysi, kıyafet gibi bağışta bulunarak örnek bir davranış sergilediler. Yardımların en doğru adrese ulaşmasını sağlayan mağazamız, öğrenci kardeşlerimiz gibi Menteşe halkının dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla büyüyüp güçleniyor.
Bağışlar sayesinde dar gelirli yurttaşlarımızın yüzleri gülüyor. Bu nedenle Teknoloji ve Kültür Koleji öğrencilerini ve okul yönetimini bu duyarlı ve örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Maddi gücü olan tüm yurttaşlarımızı bağış yapmaya,  ihtiyacı olan vatandaşlarımızı da bu hizmetimizden yararlanmaya davet ediyorum.  Menteşe Halkına duyarlılıklarından ve Elele Butik Mağazamıza yaptıkları bağışlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. 
Bu Mağazada Para Geçmiyor…
Tamamen ücretsiz olan “El Ele Butik” Mağazasında kıyafetlerin yanı sıra, beyaz eşya,  elektronik eşya ve mobilya gibi eşyalar bulunuyor. Bağışlanan eşyalar, Menteşe’deki kırsal mahallelerde dahil ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Giyilebilecek ve kullanılabilecek eşyalarını bağışlamak isteyen hayırseverler, 
0 (252) 424 00 48 numaralı telefondan “El Ele Butik” Mağazasına ulaşabiliyorlar. İletişim kurulan hayırseverlerin evlerinden alınan eşyalar, “El Ele Butik” Mağazasında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar