Priştinadan Bucalılara Yeşil Sözü

  • Aydın Gazete
  • 18 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı
Yatırımlarında, kentin yıllarca hizmet yüzü görmemiş bölgelerine ağırlık veren Buca Belediyesi’nin Çamlıpınar Mahallesi’ne yaptığı bin 500 metrekarelik alana konumlanan, 150 metrekare çocuk oyun alanı, 50 metrekare spor alanı ve 690 metrekare yeşil alanıyla bölgenin görünümünü baştan yaratan Çamlıpınar Parkı düzenlenen görkemli törenle açıldı. 
Kalabalık davetli topluluğunun katılımıyla yapılan açılış töreninde konuşan Çamlıpınar Mahallesi Muhtarı Salih Aydın, hizmet ve desteklerinden dolayı Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya teşekkür etti.
Mahalle sakinlerinin alkışları eşliğinde kürsüye gelen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ise amaçlarının çocukları bina yığınlarının arasından kurtarıp, çim alanlarda güvenle oynayabilecekleri ortamlar yaratmak olduğunu söyledi. Yılsonuna kadar Buca’ya 4 yeni park kazandıracaklarını da açıklayan Başkan Piriştina, Bucalılara yeni yaşam alanları kazandırma sözü verdi. “2019’un 30 Mart’ına geldiğimizde, 3 yıllık süreçte Buca’ya 30 bin tane yeni ağaç dikme hedefiyle çalışıyoruz” sözleriyle yemyeşil bir Buca müjdesi veren Başkan Piriştina,  2019’a kadar 15 yeni parkı da hemşerilerinin kullanımına açma sözü verdi.
Konuşmaların ardından Başkan Piriştina mahalle sakinlerinin yeni nefes alma durağı olan Çamlıpınar Parkı’nın kurdelesini vatandaşlarla birlikte kesti.  


Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar