Agora Cannes Fuarında

  • Aydın Gazete
  • 16 Kasım 2016
  • Yorumlar KapalıBu yıl 22’ncisi gerçekleşecek olan perakende ve gayrimenkul sektörünün en büyük buluşması MAPIC fuarı; perakendecileri, AVM yatırımcılarını, mimarları, proje geliştiricileri, tedarikçileri, yerel ve kamu yönetimlerini uluslararası platformda bir araya getirecek. Fuarda; Gayrimenkul ve perakende sektörlerindeki yeni trendlerin ve gelecek stratejilerinin tartışılacak.

Agora Alışveriş Merkezi 13 yıldır istikrarlı başarısını sürdürerek; %100 mağaza doluluk oranı ile hizmet sunmaya devam ediyor.

2003 yılından itibaren İzmirlilerin vazgeçilmez buluşma noktası haline gelen,  seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora Alışveriş Merkezi, 13 yıldır perakende sektörünün yenilikçi, başarılı ve önde gelen isimlerinden biri olmuştur.Agora Alışveriş Merkezi, büyüme sonrası 2008 yılından bu yana 81 milyon; açıldığı günden bu yana ise105 milyon ziyaretçiyi ağırlamıştır.2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra, İzmir ve bölgesinin moda ve eğlence trendlerinin öncü ismi de olan Agora, sektörünün önemli oyuncularından biri olarak öne çıkmaktadır. İzmirlilerin sevgisi ile büyüyen, yaptığı etkinlik ve kampanyalarla tercih sebebi olan Agora’nın başarısı her yıl artan giriş sayıları katlanmaktadır.

Agora Alışveriş merkezi; giyim, kozmetik, ev tekstili, elektronik, mücevherat, eğlence merkezi, sinema, cafe ve restaurantlar, gibi farklı ihtiyaçlara hitap ederek birçok önemli markayı bünyesinde bulundurmaktadır. Yakın dönemde Victoria’sSecrets, Kemal Tanca Plus mağazaları açılmıştır;  Lufian, Big Chefs, Watsons markaları da yakın bir süre içerisinde Agora Avm bünyesine katılacaktır. MudoConcept mağazası yenilenmiş olup Mudo Collection tadilatı ise devam etmektedir.

Agora İzmir Alışveriş Merkezi İç Dekorasyon Yenileme Çalışmalarına 2017 yılında başlayacak

13 yıldır İzmir’de kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora Avm bünyesine yeni mağazaları katarak taze kan almanın yanı sıra dekorasyon yenileme çalışmalarına başlayacaktır. 2017 yılının başında başlayacak olan dekorasyon çalışmaları alışveriş merkezi kapanışından sonra,  alışverişi ve ziyaretçileri etkilemeyerek gerçekleşecektir. 

Agora Alışveriş Merkezi Zinciri Genişliyor!

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora İzmir Alışveriş Merkezi, bu yıl 13 yıldır başarısını sürdürmenin haklı gururunu yaşarken;  Agora Alışveriş Merkezi’nin kalitesini farklı illere taşımak ve bölgeye değer katmak amacıyla,

*28 Mayıs 2015’te zincirin ikinci halkasını Sakarya’da Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’ni hizmete açmıştır.2016 yılının sonuna doğru büyüyecek olan ve şuanda %99 doluluk oranı ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

*Türkiye çapında yatırımlarına devam eden Odak Group, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olacak Agora Antalya Alışveriş Merkezive İzmir’e yepyeni bir soluk getirecek olan Agora Karşıyaka Alışveriş Merkezi projelerini hayata geçirerek ve büyümeye devam etmektedir.Bölgeye yepyeni bir soluk getirecek Antalya projesi son hızla devam ederken projenin 2017’nin son çeyreğinde biteceği öngörülmektedir.

İzmir’in birçok bölgesinden alışveriş merkezi yatırımı ile teklif alan firma farklı bölgeleri de değerlendirmealışveriş merkezi yatırımları da değerlendirilmektedir. 

İzmir’li Agora Alışveriş Merkezi İzmir Sevdasından Vazgeçmiyor!

Agora Karşıyaka Alışveriş Merkezi Hayata Geçiriliyor…

%100 İzmir’li olan AGORA AVMİzmir Sevdasından vazgeçmeyerek, yepyeni projesine 2017 yılı başında başlayacak. 13 yıldır İzmirlilerin sevgisi ile büyüyen Agora Alışveriş Merkezi kardeş projeyi hayata geçirmeyi hazırlanıyor. Heyecanla beklenen proje alanı, AVM binası bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kattan oluşacaktır.76.000 m2 kapalı inşaat alanına sahip olacak olan Agora Karşıyaka AlışverişMerkezi’nde 28 restaurant,8 adet sinema,çocuk oyun ve eğlence alanı ile elektronik market ve gıda marketi bulunması planlanmaktadır. AVM otoyol kenarında girişi ve çıkışı rahat olan trafik sıkıntısı bulunmayan bir lokasyonda bulunmaktadır.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan;13 yıldır kendilerini bu ailenin parçası olarak gören sevgili İzmirlilere ve Agora Alışveriş Merkezi’nin değerli tüm çalışanlarına en içten teşekkürlerini ileterek; kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışının artarak devam edeceğini iletti.Noyan; Agora Alışveriş Merkezi’nin göz önünde bulunan başarısı sebebiylesatılacağı hatta hastane olacağına dair gerçeklikle hiçbir ilgisi olmayan asılsız söylentilereitibar edilmemesini ve asla satış düşüncelerinin olmadığını önemle vurguladı. 130 Balçova’lı arsa maliki ile asgari müşterekler ile yoluna devam eden Agora İzmir Alışveriş Merkezi’nin istikrarlı başarılarını devam ettireceğini sözlerine ekledi. 
Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar