Sözler Tek Tek Yerine GEtiriliyor

  • Aydın Gazete
  • 14 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

Baklaköy Mahallesi Muhtarı Erdal Sevimli, Köşk’ün sevilen Başkanı Rıfat Kadri Kılıınç’ın mahallesine yaptığı yatırımlar konusunda gurur duyduğunu belirterek, “Köşk Belediye Başkanımız Sayın Rıfat Kadri Kılınç’a seçim öncesinde bize vermiş olduğu Köprü, Düğün Salonu ve Çocuk Parkı sözlerinin hepsini yerine getirdiğinden dolayı şahsım ve mahalle sakinlerim adına şükranlarımı sunuyorum.

Zaten diğer mahallelerde ve Köşkümüzün ilçe merkezinde yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı da kendisini kanıtlamış olduğunu görmekteyim. Kendisini tek kelime ile ifade etmek gerekirse hizmet aşığı, hizmet adamı ve kendini halkına adamış bir insan olarak tanımlamak en doğru ifade olacaktır. Bu hizmetlerin yerine getirilmesinde büyük desteği olan AK Parti Hükümetine, Milletvekillerimize, Sayın Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç’a ve Sayın Belediye Başkanımız Rıfat Kadri Kılınç’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

AK Parti’li Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç ise, Köşklü hemşehrilerine verdiği sözlerine yerine getirebilmek için mesai gözetmeksizin çalıştıklarını söyledi. Kılınç, bundan sonrada ilçe genelinde yatırımların hız kesmeden devam edeceğini müjdeledi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar