Ankara’da Menteşe Rüzgarı Esti

  • Aydın Gazete
  • 12 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

Orman ve Su İşleri Bakanı Bakan Veysel Eroğlu’nun açılışını yaptığı  “9. Ege İlleri Tanıtım Günleri”nde Menteşe Belediyesi rüzgârı esti.  
Menteşe Belediyesi’nin projelerinin ve kentin kültürel değerlerinin tanıtımının yapıldığı stantta Muğla evi, Kuzulu Kapı ve Halk Oyunları ekibinin gösterisi katılımcıların büyük ilgisini çekti. 
Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcısı Levent Ünver, “Menteşe genç bir Belediye. İki haftadır Ankara’da ilçemiz Menteşe’nin tarihi, turistlik ve kültürel değerleri ile yöresel lezzetlerini tanıtıyor, belediye olarak yaptığımız hizmetlerimizi ve projelerimizi katılımcılara anlatıyoruz. İlçemizin tanıtımı bakımdan bu tür tanıtım günleri ve fuarlara çok önem veriyoruz. Şuana kadar çok olumlu geri dönüşler aldık” dedi. 
Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcısı Levent Ünver’in ziyaretçilerle tek tek ilgilendiği tanıtım günlerinde, TBMM eski başkanlarından İsmet Sezgin, milletvekilleri, valiler, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş Menteşe stantına yoğun ilgi gösterdi.  
Dört gün sürecek “9. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri”ne katılmak isteyen vatandaşlar Ankara Atatürk Kültür Merkezi’ni 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edebilecekler.   Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar