Düşünce Dili Agora’da

  • Aydın Gazete
  • 10 Kasım 2016
  • Yorumlar KapalıİYİ HİSSETMEK İÇİN DÜŞÜNCE DİLİ 11 KASIM CUMA GÜNÜ AGORA SOHBETLERİNDE KONUŞULACAK

1982 İzmir doğumlu olan Tutku Çetiner Ural,  Celal Bayar Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi ve insan psikolojisine olan merakı ve yeteneği neticesinde psikoloji alanında yüksek lisans yapmaya karar verdi. Şu anda Bilişsel Davranışçı Terapi Tekniklerinde bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri vermeye ve kişisel gelişim uzmanı olarak psikolojik danışmanlık yapmaya devam etmektedir.

Psikolojik Danışman ve Kişisel Dönüşüm Uzmanı Tutku Çetiner Ural, 11 Kasım Cuma günü saat 16:00’da gerçekleşecek olan söyleşisinde “İyi Hissetmek İçin Düşünce Dili” konusu ile Agora Sohbetleri ziyaretçileriyle buluşacak…

Tutku Çetiner Ural,  İyi hissetmek ne düşündüğümüze mi bağlıdır? Peki ne düşündüğünüzü nasıl kontrol edebiliriz? Düşünceler duygulara dönüşür ve insanlar ne düşündüklerinden çok ne hissettiklerini hatırlar. Bilişsel terapi yöntemleriyle düşünce dilimizi keşfetmek mümkün mü? Düşünce dilinizi keşfederek zihnimize yenik düşmeyecek ve her koşulda daha iyi hissetmeyi öğrenmenin pozitif düşünce gücünü etkileyen faktörlerini Agora Sohbetleri’nde tüm ayrıntılarıyla anlatacak.  

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 11 Kasım Cuma günü saat 16:00’da Psikolojik Danışman ve Kişisel Dönüşüm Uzmanı Tutku Çetiner Ural’ın gerçekleştireceği “İyi Hissetmek İçin Düşünce Dili” söyleşisine tüm İzmirlileri davet etti. Noyan, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin kaliteli ve keyifli vakit geçirmelerine önem verdiğini belirterek, kişisel gelişimi destekleyen organizasyonlara devam edeceklerini sözlerine ekledi. 


Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar