Digitürk Burada

  • Aydın Gazete
  • 8 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

Türkiye dijital yayıncılık konusunda ki ilk deneyimini 2000’li yılların başında Digitürk ile yaşamaya başladı. Sahip olduğu ileri teknoloji ve alt yapı sayesinde daha iyi görüntü seçenekleriyle yayıncılık yapan Digitürk, Türk izleyicisini 3D, 4K ve Hd gibi görüntü çözünürlüklerini sunuyor. Dijital ortamın sağlamış olduğu teknolojik imkanlar sayesinde daha kaliteli bir yayıncılık deneyimini evlerinize getiren Digitürk, eşsiz fırsat ve mükemmel olanaklarıyla farklı bir deneyimi sizlere sunuyor.

 

Kaliteli yayınlar, ödüllü filmler, emmy ödülü bulunan diziler, çocuk eğlence programları, yetişkin içerikler, spor müsabakaları, dünyayı peşinden sürükleyen en güzel belgeseller gibi çok farklı tematik kanalları sayesinde aradığınız tüm yayınları bulabildiğiniz Digitürk platformu 400’ün üzerinde kanalla evlerinize gelecek. Bu kanalların 90’a yakın HD görüntü kalitesini kesintisiz olarak sunarken, UHD çözünürlüğünde de yayınlar seyredebileceksiniz. Kişiye özel bir yayın deneyimi gerçekleştiren Digitürk, dünyanın neresinde olursanız olun yayınları takip edebilme şansını sizlere sunuyor. Bilgisayar, cep telefonu, tablet ve web gibi dört farklı ortamda yayınları size ulaştıran Digitürk, kişiye özel bir yayın ağını adeta ayağınıza getiriyor. Digitürk’ün uygulamaları sayesinde elde edeceğiniz bu deneyim, Digitürk doğrudan satış kanalı aracılığı ile sizlere ulaşıyor. Digitürk yayın ağında yüzlerce konsepte sahip kanala ulaşabilirsiniz. Dizimax kanalı ile dizilere, Lig Tv ile spor keyfine, Eurosport, Mezzo, VH1, Cartoon Network, Disney XD, National Geographic Channel, National Geographic Wild gibi yabancı kaynaklı kanallar ile de harika deneyimlere ev sahipliği yapabilirsiniz. Digitürk Lig Tv en çok tercih edilen paketler arasında bulunuyor. Süper Lig heyecanı yanı sıra İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, Brezilya Serie A, Rusya Premier Ligi Euroleague ve Basketbol Süper Ligi heyecanını da bulabileceksiniz. Klasik bir tv yayınından çok öte bir deneyimi evlerinize ulaştıran Digitürk, normal bir yayın ağına nazaran 5 kat daha fazla çözünürlük ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

 

Digitürk kanallarına ulaşabilmek için bir takım kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyalar hem daha uygun fiyatlara Digitürk yayınlarını ulaştıracak hem de bir takım fırsatlardan yararlanma şansına sahip olmanıza imkan tanıyacaktır. Fiyat avantajları bulacağınız birbirinden avantajlı kampanyalar Digitürk ile sizleri bekliyor. Digitürk aboneliğinizi başlatarak dünyanın yayınına ulaşabilme şansınız var. Film, dizi, belgesel, yetişkin, eğlence, çocuk, spor kanalları içinde yayın akışında istediğiniz tarzda programlar, ulusal kanallardan daha az reklam seçenekleriyle ve kesintiye uğramadan karşınızda oluyor. En dikkat çeken paketlerden birisi konumunda bulunan Lig Tv paketi ise müşteriler tarafından sıkça tercih ediliyor. Digitürk sadece yayıncılık alanında değil aynı zaman da internet gibi teknolojileri de sizlere ulaştırıyor. Evde veya iş yerinde kullanabileceğiniz 8 mbps ile 1000 mbps hızlarında değişen internet kotaları sayesinde sınırsız ve kesintisiz bir ayrıcalık yaşayabileceksiniz. Muhteşem bir deneyimin bulunduğu Digitürk kampanyalarında size özel yayın ağları, internet paketleri ve eşsiz fırsatları değerlendirme şansını elde edebileceksiniz.

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar