Yeni Sezon Gümüş Yüzük Modelleri Takıhan’da

  • Aydın Gazete
  • 8 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

Birbirinden farklı maddeler ile üretilen yüzük modelleri çıkarılan madene göre değişiklik göstermektedir. Altın, gümüş, bakır ve çelik olarak ön plana çıkan yüzük modelleri arasında şüphesiz en çok tercih edilen gümüş yüzük modelleridir. Değerli, kaliteli ve ekonomik olmasından dolayı gümüş yüzük modelleri bir çok kesime hitap ettiği gibi farklı tasarımlar ile yüzük severleri büyülemektedir diyebiliriz.

Yeni Sezon Gümüş Yüzük Modelleri

Erkek ve bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından olan gümüş yüzük ürünleri şıklığı ve kombinleri ön plana çıkartmak için en iyi tercihtir diyebiliriz. Bayanlara ve erkeklere özel birbirinden farklı tasarımlar ile estetik görünümünüzü zirveye taşımak için Takıhan’ın gümüş ürünlerine göz atmanızı önermekteyiz.

Erkekler için kayı boyu, göktürk alfabesi, osmanlı tuğrası, ay ve yıldız tarzında ki modeller bu sezonun en trend modelleri arasındadır.

Bayanlar için ise yarım tur rose, zirkon taşlı, tek taş ve sade gümüş yüzük modelleri yine bu sezonun en trendleri arasında yer almaktadır.

Erkek ve bayanların yanı sıra çiftlerin sıklıkla tercih ettiği gümüş alyans modelleride bu sezon oldukça ilgi görmektedir. Sonsuzluğu sembolleyen tasarımlar, isim veya tarih yazılı tasarımlar, zirkon taşlı tasarımlar bu sezonun en ilgi çeken alyans modelleri arasındadır. Bu sezonun en trend alyans modellerini yine Takıhan’dan inceleyebilirsiniz.

 Yeni Sezon Gümüş Yüzük ve Alyans Modelleri Takıhan’da

Gümüş yüzük, alyans, kolye, tesbih ve bileklik ürünleriyle takı sektöründe geniş bir hizmet sunan Takıhan sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır. Gelişmiş e-ticaret sistemiyle internet üzerinden de faaliyetlerini sürdüren Takıhan, edindiği müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüm müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı hedeflemektedir. Takıhan’ın ürünlerine ve blog sayfasına göz atmak için  http://www.takihan.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar