Aydın’da Geceyarısı Vahşet

  • Aydın Gazete
  • 8 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Efeler ilçe merkezi Işıklı yolunda gece yarsı iki kişiyi kanlar içinde görenler durumu polis ve 112 Acil Servis’e ileterek yardım istedi. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri biri boğazından kesilmiş diğeri sırtından bıçaklanmış iki kişiyi kanlar içinde buldu. Ambulans ile Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılan Y.K. ve E.Y. isimli yaralılardan Y.K.’nin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Olaydan sonra bölgede inceleme yapan polis ekipleri 20 plakalı bir otomobille bölgeye gelip şahısları bıçakladığı iddia edilen Y.E.M. isimli şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Polis olaydan sonra bölgede bırakılan otomobilde de parmak izi çalışması yaptı.

“Yol trafiğe kapatıldı, yeni sürülen tarla didik didik arandı”
Biri boğazından kesilmek suretiyle iki kişinin yaralanması olayının sebebini araştıran polis ekipleri, olayın meydana geldiği Işıklı yolunu trafiğe kapatarak bölgede çalışma başlattı. Çalışmalar esnasında yolun hemen yanında bulunan yeni sürülmüş bamya tarlasında olayla ilgili çeşitli deliller elde eden ekipler tarlada uzun süre arama yaptı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtilirken, olaydan sonra firar eden Y.E.M. isimli şüphelinin de arandığı belirtildi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar