Manisa Kış Mevsiminde de Güzel

  • Aydın Gazete
  • 7 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kentin yeşil alanlarını Kasımpatilarla donattı. Kent Estetiği Daire Başkanlığı, 35 bin Kasımpati çiçeğini Kentpark, Mimar Sinan Bulvarı, Bülent Koşmaz Parkı, Malta Parkı gibi birçok yeşil alana ekti.
İl genelinde yaptığı peyzaj ve çevre düzenlemeleriyle kentin güzelliğine güzellik katan Manisa Büyükşehir Belediyesi, 35 bin Kasımpati ekerek çalışmalarına devam etti. Kentpark, Mimar Sinan Bulvarı, Bülent Koşmaz Parkı, Malta Parkı gibi birçok yeşil alana ekilen çiçekler, kentin yeşil dokusuna renk kattı. Yapılan çalışmayla ilgili bilgi veren Kent Estetiği Daire Başkanı Bahadır Belek, “İl genelinde peyzaj ve çevre düzenlemeleri yaparak, Manisa’nın yeşil bir kent kalmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda da mevsimine uygun çiçekleri belirleyerek kentin bulvarlarına, caddelerine ve parklarına ekiyoruz.
Bu yıl 35 bin Kasımpati’yi Kentpark, Mimar Sinan Bulvarı, Bülent Koşmaz Parkı, Malta Parkı’na ektik. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.


Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar