DTO Yapı Fuarına Ücretsiz Ulaştırdı

  • Aydın Gazete
  • 5 Kasım 2016
  • Yorumlar Kapalı

İnşaat ve destekleyici sektörlerde faaliyet gösteren firmalar sektörlerindeki son teknolojileri sergileme imkânı buldu. Geniş ürün yelpazesinin yer aldığı fuara gelen ziyaretçiler sektördeki yenilikleri görme ve iş bağlantıları kurma fırsatı elde etti. İnşaat fuarına katılan gurubun koordinatörlüğünü Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Urgancı, Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı ve Oda Personeli Alper Kökşen yaptı.

Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, “ilçemizin hâkim sektörlerinden olan inşaat sektöründeki yenilikleri görme ve ilçemizde uygulanarak yüksek kaliteli ve teknolojili konutlar üretilmesi için fuarlar oldukça önemli. Sektörün gelişerek varlığını sürdürmesi buna bağlı. Odamız bu amaçla ilgi duyanların fuara ulaşımını sağladı.” dedi.

Fuara Katılan Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Urgancı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı fuar hakkında şöyle konuştu; “İzmir Yapı Fuarı, yeni Fuar Alanında 2. Kez gerçekleştirildi. Fuar alanı ve organizasyon iyiydi ancak her ne sebeptense katılımcı firma sayıda önceki yıla göre hissedilir derecede azalmıştı, geçtiğimiz yıl gördüğümüz büyük firmaları göremedik. Ziyaretçi sayısı da neredeyse yarı yarıya azalmıştı. Didim Ticaret Odası olarak fuara en kalabalık katılımlardan birini gerçekleştirdik”

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar