Yatırımlar Ziyaret Edildi

  • Aydın Gazete
  • 9 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

TKDK Aydın İl Koordinatörü Erhan ÇİFTÇİ, Yerinde Kontrol Birim Amiri Derviş BAĞIRGAN ve Ödeme Talep İşlemleri Birim Amiri Nuri AKDAĞ proje ziyaretleri kapsamında Germencik ve Çine ilçelerinde inşaat süreci devam eden 2 ayrı projeyi ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında ilk olarak Çine’nin Kabataş mahallesinde yer alan “BOZDEMİR SÜT HAYVANCILIĞI ÇİFTLİĞİ” daha sonra ise Germencik’e bağlı Ortaklar OSB’de yer alan “MİLAY SÜT TOZU ÜRETİM TESİSİ” projesi ziyaret edildi. Yapılan ziyaretlerde proje sahipleri ile görüşülerek, projelerin inşaat süreçleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret edilen Yatırımlar;  

14. Çağrı döneminde proje sunan Çineli Ticaret Turizm İnşaat ve Sanayi Ltd. Şti.’ye ait olan “BOZDEMİR SÜT HAYVANCILIĞI ÇİFTLİĞİ” projesidir. Çine’nin Kabataş mahallesinde yer alan projenin toplam yatırım tutarı 1.327.782,57 TL olup hibe tutarı 405.843,18 TL’dir.

 

13. Çağrı döneminde proje sunan Milay Süt ve Süt Ürünleri Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne ait olan “MİLAY SÜT TOZU ÜRETİM TESİSİ” projesidir. Ortaklar OSB’de yer alan projenin toplam yatırım tutarı 12.086.669,10 TL olup hibe tutarı 4.345.500,00 TL’dir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar