Kaza Geçirdiyseniz 250 Bin Lira Tazminat Alabilirsiniz

  • Aydın Gazete
  • 28 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

İki şekilde tazminat talep edilebilir

Kazalardan dolayı bireyler uğradıkları zararları maddi ve manevi olmak üzere iki şekilde talep edebilirler. Bir yakınını kaybeden vatandaşların mirasçıları, kazaya sebebiyet veren kişi ve aracın trafik sigorta şirketinden zararlarının tazminatı talep edebilir.

 

Ölümle sonuçlanan kazalarda süreç nasıl işler?

Devletin 2008’den beri uyguladığı politika sayesinde trafik ve iş kazalarında yaşanan mağduriyetler tazmin edilmeye çalışılıyor. İzmir başta olmak üzere, Antalya, Isparta, Denizli, Edirne, Balıkesir ve Kocaeli gibi şehirlerde de faaliyet gösteren Kaza Mağdurları Danışmanlığı Ltd. Şti. (www.kazamagdurlari.com.tr), yakınlarını kaybeden veya büyük maddi/manevi hasar gören vatandaşlara danışmanlık yaparak yol gösteriyor. Ölümlü  ve yaralanmalı kazalar konusunda kusurlu taraftan tazminat alınması için profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veren şirket, ölümle sonuçlanan kazalarda maddi/manevi zararın tazmininin 5 kalem altında toplanabileceğini vurguluyor. Kaza Mağdurları Danışmanlığı Ltd. Şti. Ölümlü kazalarda 5 kalem altında maddi nedenlerle alınabilecek tazminatı şu şekilde sıralıyor:

 

● Ölenin desteğinden yoksun kalma tazminatı

● Ölüm anına dek yapılan hastane ve tedavi masrafları

● Ölüm anına dek oluşan gelir kaybı

● Cenaze ve defin masrafları

● Bunların yanında aracın uğradığı zararlar

 

Öte yandan Kaza Mağdurları Danışmanlığı Ltd. Şti. manevi olarak zarar gördükleri nedeniyle vefat edenin yakınlarının ölümden kaynaklı elem ve üzüntü nedeniyle tazminat talep edebileceğini de vurguluyor.

 

Tazminatınızı eksiksiz olarak alabilirsiniz!

Yurt içi veya yurt dışında gerçekleşen kazalardan dolayı tazminat alabileceğini vurgulayan Kaza Mağdurları Danışmanlığı Ltd. Şti. bu konuda aracılık ederek kazada yakınını kaybedenlerin veya kalıcı olarak hasar alanların kuruşu kuruşuna tazminatlarını almaları için danışmanlık yapıyor.

 

Kurumsal bir kimlik taşıyan Kaza Mağdurları Danışmanlığı Ltd. Şti. konuyla ilgili evraklar tamamlandığı tarihten itibaren 45 gün içerisinde tazminatın hesabınıza yatacağını ve para elinize geçmeden cebinizden tek kuruş dahi çıkmayacağını garanti ediyor

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar