Altay’da Altyapıya Tam Destek

  • Aydın Gazete
  • 26 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

Altay’da Özgür Ekmekçioğlu yönetimi, altyapı tesislerindeki şartları iyileştirmek için çalışmalara başladı. Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde gerçekleştirilen yenileme çalışmaları A takımın kullandığı Rıdvan Burteçin ve Mazhar Zorlu hizmet binalarında sona erken; altyapı antrenörlerinin kullandığı Benjamin Dalva salonu ve futbolcuların kaldığı odalar detaylı temizliğin ardından tadilata girdi.

Başkan Ekmekçioğlu, en kısa zamanda altyapı tesislerinin yenilenmesine ilişkin çalışmaların sonuçlandırılacağını dile getirdi. Özerk bir yönetim kadrosu olan Altay altyapısını futbolcu fabrikası gibi çalıştığı eski günlerine döndürmeyi hedeflediklerini söyleyen Ekmekçioğlu, ‘‘En önemli, en değerli varlıklarımız bizim çocuklarımız. Altay’ın kültüründe altyapıdan oyuncu yetiştirmek var. Biz de bunu iyileştirip, kurumsal bir şekilde yola devam edeceğiz.’’ dedi.

ANTRENÖRLERE PRİM, OYUNCULARA 1. SINIF EKİPMAN VE SAĞLIK DESTEĞİ

Altyapıda görev alan 9 antrenörün geçen sezondan kalan alacakları ile bu sezonki 4 aylık maaşları ödendi. Antrenör maaşları karşılıklı anlaşmayla arttırılırken, yeni uygulamada A takımın galibiyet primlerinden altyapı antrenörleri de pay alacak. Öte yandan altyapı antrenörleri ile geçtiğimiz hafta bir araya gelen Başkan Ekmekçioğlu’na iletilen ekipman eksikleri de tamamlandı.  Altyapı oyuncularının ihtiyaç duyduğu malzeme ile forma ve eşofmanlar hafta içi dağıtılacak, altyapı için özel bir malzemeci görevlendirilecek. Ayrıca tüm altyapı oyuncuları A takımın yararlandığı sağlık hizmetlerinden aynı şartlarda faydalanacak.

BAYRAKTAR GÖREVE BAŞLIYOR

            Siyah-Beyazlılarda altyapı sorumluluğuna ise Levent Bayraktar getirildi. Daha önce Altınordu, Bucaspor ve Karşıyaka altyapılarında çalışan Bayraktar’ın Çarşamba günü işbaşı yapması beklenirken; Yönetim Altay altyapısını özellikle okullar ve spor okulları ile Alsancak, Hatay, Bornova gibi semtlerdeki eski etkinliğine ulaştırmayı hedefliyor.

Geri «
İleri »
Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar