Patronlar İzmir’de Buluşacak

  • Aydın Gazete
  • 23 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

TÜRKONFED’in iş zirvesi için geri sayım başladı

Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılması beklenen ve İzmir’de 18 – 19 Kasım 2016 tarihlerinde Kaya İzmir Thermal Otel’de düzenlenecek olan zirveye, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes, Avrupa Yatırım Bankası Türkiye Temsilcisi Massimo D’Eufemia, Londra Borsası Elite Programı İcra Kurulu Başkanı Luca Peyrano gibi önemli isimler katılacak.

Ekonominin her kesimi söz alacak

Programın ev sahipliğini üstlenen TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu ile BASİFED Başkanı Levent Akgerman’ın yanı sıra ülke ekonomisine yön veren patronlar da zirvenin açılışında yapacakları konuşmalarında mevcut koşullarda yaşadıkları sıkıntıları ve ülke ekonomisinin geleceği için önerilerini anlatma fırsatı bulacak.

İş adamlarına ikili görüşme ortamı sağlanacak

Zirvenin ilk gününde Ticaret Köprüsü adı verilen organizasyon sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan iş adamları ilgilendikleri sektörlerin temsilcileriyle ikili görüşme yapma fırsatı bulacak. TÜRKONFED Ekonomi Danışmanı Pelin Yenigün Dilek’in Türkiye ekonomisindeki son gelişmeleri anlatacağı toplantıda ise dernek ve federasyonların başkanları siyasi ve ekonomik değerlendirmelerde bulunacak.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar