Berna Demir: Atakan asker kaçağı

  • Aydın Gazete
  • 19 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

Atakan 2 gün önce Serap Korkmaz ile nişanlanırken kıskanç eski sevgili iddiası gündeme bomba gibi düştü. Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir kimdir? Atakan tarafından darp edildiğini söyleyen Berna Demir

Avatar Atakan nişanlandı haberinden iki gün sonra basına servis edildi. Atakan’ın küfürlü videosunu sızdıran kim? İddialara göre Atakan, çok samimi bir arkadaşının kız arkadaşı Serap Korkmaz ile nişanlandı.

Survivor Atakan’ın nişanlanmasından 3 gün sonra Atakan’ın küfür ettiği videonun ortaya çıkması manidar bulundu.

Berna Demir kimdir?

Pilates ve fitness hocası olan Berna Demir Atakan’ın eski kız arkadaşı. İddialara göre 2 gün önce Serap Korkmaz ile nişanlanın Atakan ile uzun süre ilişki yaşadı. Yine iddialara göre Atakan’ın Türk halkına küfür ettiği videonun daha uzun bir video da var. Söylemezsem Olmaz programında Berna

Ömür Varol, “Berna Demir’e ulaştık. Elinde videonun daha uzun bir versiyonu olduğunu söyledi. Gülşah Saraçoğlu da kızın kendisiyle görüşmek istediğini anlattı.

 

Berna Demir: Atakan asker kaçağı

Ömür Varol, Berna Demir’in Atakan ile bomba iddialarını gündeme taşıdı. İddialara göre Atakan askere bile gitmedi. Berna Demir Atakan’ın asker kaçağı olduğunu iddia etti.

 

Nihat: Atakan’ın eski sevgilisi Survivor’a başvurdu

Nihat Doğan “Atakan Survivor’a gitmeden 3 buçuk ay önce ayrılıyorlar. Berna Demir, Atakan Survivor’a başvurunca bu da başvuruyor ve Acun Ilıcalı’ya mektup yolluyor. Acun Bey Atakan Survivor’a başvurdu. Ne tesadüf ki ben de başvurmuş oldum. Atakan’a karşı inanılmaz kinliyim. Ever beni yarışmaya alırsan ben Atakan’a karşı bütün yarışmaları kazanacağım.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Bedava

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar