Ev Işığı Projesi Işık Saçacak

  • Aydın Gazete
  • 8 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Nazilli Belediyesi gönüllü proje ekibi tarafından hayata geçirilen Ev Işığı Projesi sayesinde ihtiyaç sahibi kişilerin yüzleri gülecek.
Gönüllü Proje ekibi tarafından uygulamaya geçirilen proje ile vatandaşlarımızın kullanılabilir durumda olan eşyaları, ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımıza Nazilli Belediyesi tarafından ulaştırılacak. Toplumsal dayanışmayı ve yardımlaşmayı yaygınlaştırarak, Nazilli’de karşılıklı sorumluluk duygusunun gelişmesi için ev ışığı projesi başlatıldığının altını çizen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “proje kapsamında; kullanılabilir durumda, ihtiyaç fazlası olan her türlü ev eşyası toplanarak ihtiyaç sahiplerine ulaşması sağlanacaktır” dedi..
Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK Nazilli Belediyesi olarak Sosyal Belediyecilik alanında pek çok ilk ve örnek projelere imza attıklarını ifade ederek, “Ev ışığı projemiz Belediyemiz gönüllü personelleri tarafından yürütülecektir. Vatandaşlarımızın kullanmadığı ve kullanılabilir durumda olan eşyaları evlerinden alınacak ve o eşyalara ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır. Bu proje kapsamında vatandaşlarımız arasında karşılıklı minnet duygusunun oluşumundan öte vicdani ve manevi duyarlılığı güçlendirerek, sosyal bir ağ oluşturulmaktadır. Özellikle projenin yürütülmesi aşamasında vatandaşlarımız arasında gizlilik ilkesine riayet edilmesi konusunda hassasiyet gösterilecektir. “Proje sayesinde Belediyemiz muhtaç vatandaşlarımız ile duyarlı vatandaşlarımız arasında birleştirici misyon yüklenmiştir” ifadelerini kullandı.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Belediyesi tarafından uygulamaya geçirilen “ev ışığı” projesi doğrultusunda kullanılabilir eşyasını vermek isteyen vatandaşların ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşların Nazilli Belediyesi ile iletişime geçmesi bunun için de 0 256 313 20 28 nolu telefona ya da info@nazilli.bel.tr adresine başvurabileceklerini söyledi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar