Travel Turke’yde Kuşadası’ndan Dev Stand

  • Aydın Gazete
  • 8 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Bu yıl 9’uncusu düzenlenecek olan Turizm Fuar ve Kongresi Travel Turkey, 10-13 Aralık tarihleri arasında İzmir Gaziemir Fuar Alanı’nda başlıyor. Türk turizm sektörünün en önemli organizasyonlarından birisi olarak kabul edilen ve geçtiğimiz yıl 30 ülkeden 902 katılımcı ve 67 ülkeden 28 bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuar, bu yıl da farklı destinasyonlardan yerli ve yabancı çok sayıda katılımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerine ait turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuara bu yıl Kuşadası, 216 metrekarelik bir stantla katılıyor. Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde, KODER ve TÜRSAB’ın desteğiyle katılım sağlanacak olan Travel Turkey’de, Kuşadası’nın turizm alanında sahip olduğu zenginliklerin etkin bir biçimde tanıtımı hedefleniyor. Travel Turkey’de, bir yandan Kuşadası Belediyesi tarafından hazırlanan görsel ve bilgilendirici materyaller aracılığıyla yurtiçinde ve yurtdışında Kuşadası’nın tanıtımı yapılırken bir yandan da turizm alanında yeni işbirliklerinin sağlanması ve var olan ilişkilerin geliştirilmesi amaçlanıyor.

TURİZMCİLERE ÇAĞRI

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, tanıtım faaliyetleri açısından fuarların önemine dikkat çekerek “Türkiye’de turizmin doğduğu yer olarak kabul edilen ve sahip olduğu zenginlikler ile ön plana çıkan Kuşadası’nın etkin ve verimli tanıtımını sağlamak amacıyla bu yıl bir kez daha Travel Turkey’e katılıyoruz. Büyük bir emek ve titizlikle hazırlandığımız fuarın turizmin gelişimine önemli bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Tüm turizmci dostlarımızı Travel Turkey’e katılarak, Kuşadası’nın tanıtımını hep birlikte yapmaya davet ediyor ve bu fuarın ilçemiz turizmi için faydalı olmasını diliyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar