Ameliyat Masasından Setlere

  • Aydın Gazete
  • 18 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

Bu yılın başında Op. Dr. Türker Karabuğa tarafından gerçekleştirilen başarılı operasyonun ardından 32 kilo vererek yeniden sağlığına kavuşan Gülnihal Demir, iyileşir iyileşmez setlere döndü. Bazı bölümleri İzmir’in Foça ilçesinde çekilen projede yer alan Demir, “Türker Hocamın gerçekleştirdiği ameliyat sonrası çok rahatladım. Hareket kabiliyetim arttı, rahatsızlıklarımın çoğu ortadan kalktı, psikolojim büyük oranda düzeldi. Dr. Türker Karabuğa’ya ve Kordon Obezite Merkezi’ne teşekkür ederim. İyi ki varlar diyorum” şeklinde konuştu. Kilo vermesinin oyunculuk hayatına büyük artılar sağladığını söyleyen Demir, “Oyunculuk anlamında kilo vermemin oldukça büyük avantajları oldu. Yeni oyunda kilo vermiş olmam oldukça işe yarayacak” dedi.

“Yeniden Doğdum”

Ameliyat fikrinin ilk zamanlar kendisini korkuttuğunu daha sonra bu operasyon için kısa sürede ikna olduğunu anlatan Demir, “Doktorum Türker Bey’in odasına girerken oldukça endişeliydim. Fakat daha önce bu ameliyatı olan hastalarla tanışınca ve ölüm oranının çok düşün olduğunu görünce ikna oldum. 32 kilo verdikten sonra yeniden dünyaya geldim diyebilirim. Kilo problemi olan herkese bu ameliyatı olmalarını tavsiye ederim” diye konuştu. 12 yıldır dizi sektöründe yer aldığını açıklayan Demir, “Ben normalde 24 yıllık emekli bankacıyım. 12 yıldır dizi sektöründe çalışıyorum. Her şey “Büyük Yalan” adlı dizinin setine merak edip gittiğimde başladı. Dondurmam Gaymak’ta rol aldım. Sonrası çorap söküğü gibi geldi. Şu anda Cümbüş-ü Şamata’nın başrolünde yer alıyorum” şeklinde konuştu.

“Cümbüş-ü Şamata Herkesi Eğlendirecek”

Senaryosunu Yılmaz Aydın’ın yazdığı Cümbüş-ü Şamata’nın güzel bir kadroya sahip olduğunu belirten Demir, “İnsanlar da izlerken çok eğlenecekler. Bu proje daha çok ‘Olacak o kadar’ formatına benziyor. İnsanlarımızın şimdilerde gülmeye ihtiyacı var. İzleyicilerimizi güldürebilirsek ne mutlu bize” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar