Didim “Travel Turkey İzmir’ Fuarında Stand Açacak

  • Aydın Gazete
  • 8 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi 10-13 Aralık 2015 tarihleri 9. kez kapılarını açacak. Gaziemir’deki Fuar İzmir’de yapılacak fuarda Didim’de tanıtım çalışması yapacak.

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ve Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen ‘Travel Turkey İzmir’ 30 ülkeden 902 katılımcı firma ile bu yıl 9. kez kapılarını açtı. 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleşecek olan fuarda

Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir fuarının bu yıl yeni fuar alanında yapılacağını kaydeden Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği Başkanı Sevinç Karataş “Bizler Didim olarak hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda daha tanınır ve marka değeri daha yüksek olan bir destinasyon olmak için fuarda yine yerimizi alıyoruz. Bu yıl farklı gösteriler ve promosyon ürünleriyle sürprizlerle dolu bir Didim standı olacak. Ayrıca Didim standında fuarın ikinci günü geniş katılımlı bir kokteyl düzenlenecek” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar